anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jest możliwość anulowania wniosków ratalnych z Allegro?

Client:55007333
#7 Wielbiciel#

Zdecydowałem się na zakup na Allegro z możliwością wzięcia przedmiotów na raty . Przez niepopatrzenie wniosek złożyłem na większą kwotę niż powinienem . Jest możliwość anulowania wniosku online czy trzeba kontaktować się z bankiem i mailowo z Allegro?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:55007333 Po co anulować? To były raty Od.nowa? Jeśli tak, otrzymasz limit do wykorzystania na zakupy, nie musisz wykorzystać całego, po spłacie rat masz cały limit ponownie do wykorzystania na kolejne zakupy ratalne. Spłacasz w ratach tylko cenę przedmiotu, nie cały limit. Utrzymanie limitu nic nie kosztuje.

oznacz moderatorów

Client:55007333
#7 Wielbiciel#

W tym problem właśnie że nie potrzebuje tak dużej kwoty , za dużo wynosi rata 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:55007333 Nie ma żadnego problemu, raty płacisz od ceny towaru, a nie od przyznanej kwoty limitu.

oznacz moderatorów

Client:55007333
#7 Wielbiciel#

Tylko właśnie chciałem raty 3x350 zł i spłacić to w 3 miesiące a w umowie zawartej z bankiem przeczytałem że kwota jest na 4800 .. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:55007333 Mylisz wszystko. To były raty Od.nowa??? Jeśli tak, spłacasz 3x350 zł, a nie 4800 zł. Wiesz, co to raty Od.nowa?? Tu zobacz; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-czym-jest-limit-na-zakupy-na-allegr...

oznacz moderatorów