anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta podarunkowa edenred

MAMY ROZWIĄZANIE!
swiaterotyki_pl
#7 Wielbiciel#

Witam Wszystkich bardzo serdecznie dostałem z pracy kartę podarunkową edenred i nie wiem czy mogę nią płacić za zakupy na allegro czy ktoś posiada jakąś wiedzę na ten temat??

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
xyz96
#21 Demiurg#

@swiaterotyki_pl Spróbuj. Kliknij Kup teraz (to jeszcze nie zakup) i na następnej stronie, na samym dole masz pole "Płać mniej", wpisz tam kod karty i zobacz, czy obniży Ci kwotę do zapłaty, albo czy w ogóle zostanie zaakceptowana. Nie klikaj na koniec Kupuję i płacę, bo dopiero wtedy kupujesz przedmiot.

oznacz moderatorów
piotreksz-p1
#1 Nowicjusz#
  • Pewnie, że można. Wystarczy zapisać kartę tak samo jak płatniczą. I w zeszłym roku i w tym płacę bez problemów. Trzeba przy zakupie wybrać rodzaj płatności i wpisać wszystkie dane karty i gra.
oznacz moderatorów
goner88
#7 Wielbiciel#

Nie prawda aktualnie sam robię zakupy ta karta. Wybieramy platnosc karta podajemy jej numer CCV.

oznacz moderatorów
dzagietka
#7 Wielbiciel#

Można płacić kartą EdenRen wybierając sposób płatności Karta i podając wszystkie dany z karty EdenRed.

oznacz moderatorów
dzagietka
#7 Wielbiciel#

Nie prawda. Płaci się tak samo jak zwykłą kartą, podając wszystkie dane z karty EdenRed.

oznacz moderatorów
2ker
#8 Zapaleniec#

Można. Jedyny problem na jaki natrafiłem to konieczność, przy podawaniu danych karty, kliknięcia "Zapłać" ale nie "Zapłać i zapisz"- wtedy karta nie jest traktowana jako kredytowa (bo nią nie jest) tylko płatnicza dla tej konkretnej transakcji. Poszło gładko, "rozładowałem" kartę w 10 minut 😉

oznacz moderatorów
Mloda150
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź 🙂 miałam kilka razy problemy z płatnością tą kartą, podczas gdy znajomi mówili, że już wiele razy płacili nią na allegro i nie wiedziałam w czym leży problem. Nigdy bym na to nie wpadła, że chodzi o to, żeby nie zapisywać karty. Dzięki!

oznacz moderatorów
MilenaWojcik20
#7 Wielbiciel#

Jest. Płacę tak  bardzo często 

oznacz moderatorów
Sinus32
#7 Wielbiciel#

Informacje obowiązujące od 05.2021: Kartą Edenred można płacić za zakupy na Allegro, ale nie wolno karty zapisać na koncie. Jeżeli zapisze się kartą na koncie i spróbuje się nią zapłacić, to pomimo przejścia przez cały proces zabezpieczeń 3D-Secure, płatność najprawdopodobniej zostanie odrzucona. W tej sytuacji należy usunąć kartę z konta i zmusić przeglądarkę by zapomniała o tej karcie (wylogowanie się z Allegro i zamknięcie przeglądarki powinno wystarczyć). Następnie należy ponownie spróbować wykonać płatność kartą, ale bez zapisywania karty na koncie.

oznacz moderatorów
PacuchaPL
#2 Obserwator#

Jakieś pomysły? Dalej odrzucona a może z jakiejś danej kategorii tylko czy to nie ma znaczenia 

oznacz moderatorów
PSKP
#7 Wielbiciel#

Nie można uwierzytelnić tej transakcji, ponieważ nie mamy numeru telefonu powiązanego z Twoim kontem, skontaktuj się z , aby zaktualizować swoje dane.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Był już taki temat. Tych kart na Allegro wykorzystać nie można.

oznacz moderatorów
dzagietka
#7 Wielbiciel#

Można można. Płatności kartą EdenRed dokonuje się tak jak zwykłą kartą płatniczą.

 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@PSKP A dlaczego benzyniak nie jeździ na ropie?

Z analogicznego powodu nie możesz użyć tej karty na allegro https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/karta-podarunkowa-edenred/m-p/122713/high...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
dzagietka
#7 Wielbiciel#

Dziwna odpowiedź i nieprawdziwa. Można płacić kartą EdenRed na Allegro.

oznacz moderatorów
docencik1910
#1 Nowicjusz#
  • Mnie wyświetla informację o braku przypisanego numeru telefonu do konta, mimo, że mój numer telefonu jest wpisany w profil na edenred. Czy na infolinii edenred rozwiążą ten problem?
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@docencik1910 Pozostaje mieć nadzieję, że tak będzie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Sinus32
#7 Wielbiciel#

Tak, na linii Edenred rozwiązują ten problem. Dziś zadzwoniłem, przeklikałem się przez automaty (po kolei 1 (aktualny klient), 5 (więcej tematów), 8 (inny problem) ), a po 2 minutach ktoś odebrał, wysłuchał problemu i przypisał numer telefonu do karty w 3-D Secure. Obecnie nie mają żadnego interfejsu na stronie by można to było zrobić samemu. Po 30 minutach zmiana weszła w życie i mogłem zapłacić kartą. Inną historią jest to że pierwsza próba zapłaty nie powiodła się, bo w edenredzie utknęły SMSy autoryzacyjne na jakieś 20 minut, ale koniec końców po dwóch dniach od aktywacji karty udało mi się zapłacić online. Sukces, ale trzeba się nieźle nagimnastykować.

oznacz moderatorów
ZAKLINA1
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, z poprzednimi kartami płaciłam normalnie, jak rozwiązać ten problem? Na obu kontach dane i nr telefonu są takie same

 

oznacz moderatorów