anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy zostaną mi zwrócone pieniądze z anulowanej aukcji?

gwizdz127
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem grę na aukcji. Poczym sprzedający wycofał się z aukcji . Pieniądze miały być zwrócone w taki sposób jak zostały wysłane,( przelewem pocztowym).   A pieniędzy dalej niema . Kiedy będą u mnie ?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

kostas11
#21 Demiurg#

@gwizdz127 w takim przypadku powinien bezzwłocznie, jak płaciłeś przez allegro finanse ( przelewem na poczcie ) a sprzedawca odda przez allegro to trafią tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ a jak podałeś konto i sprzedawca zrobi przelew to wrócą na konto bankowe 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gwizdz127
#7 Wielbiciel#

Przelew został zrobiony na poczcie . Sprzedający twierdzi że pieniądze odesłał do allegro

oznacz moderatorów

gwizdz127
#7 Wielbiciel#

Nie podawałem żadnego nr konta

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gwizdz127 a był mail od allegro o zwrocie, po takim mailu do 3 dni roboczych kasa powinna pojawić się tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gwizdz127
#7 Wielbiciel#

Poproszę o kontakt tel jeśli da rady

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gwizdz127 sprawdzałeś po linkiem czy nie ma kasy ?

Podaj numer zamówienia  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  sprawdzą co i jak 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gwizdz127
#7 Wielbiciel#

Niema nic

 

oznacz moderatorów

gwizdz127
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220512-141401.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gwizdz127 Zwrot został zlecony. Jednocześnie wykonałeś przelew tradycyjny -  jak sam piszesz, na poczcie - więc operator płatności nie miał możliwości przekazania pieniędzy na rachunek, z którego płaciłeś. Powinieneś otrzymać wiadomość od PayU z prośbą o podanie danych do zwrotu. Sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową (od końca kwietnia do teraz).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not czy to już jest nie aktualne ??? zawsze byłem przekonany że wracają na allegro finanse 😞

Kupujący otrzyma zwrot pieniędzy:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro – jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse – jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Kiedyś faktycznie zawsze środki wracały na saldo w Allegro Finanse. Natomiast od pewnego czasu PayU kontaktuje się z klientami, gdy zlecony jest zwrot przez sprzedającego, ale nie ma danych rachunku, na który pieniądze mają zostać oddane. Dzięki temu pieniądze szybciej wracają do klientów (pod warunkiem, że odpowiedzą na maila).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli w sumie dłużej wracają.😁

oznacz moderatorów

gwizdz127
#7 Wielbiciel#

Nie mam nic żadnego meila o podanie nr konta

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gwizdz127 Skontaktuję się z Operatorem w tej sprawie i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

gwizdz127
#7 Wielbiciel#

Ok to czekam

 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

😊 Słabo idzie sprawdzanie.

oznacz moderatorów

gwizdz127
#7 Wielbiciel#

A ja dalej kasy nie mam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@gwizdz127 Skontaktowaliśmy się z PayU z prośbą o ponowne przesłanie mejla i link został ponownie wysłany. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów