anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolejny boks reklamowy Inne od: :(

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy to już nie przegięcie 😞

Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

Potem parametry 

I nowy boks reklamowy 😞

Inne od: JBL 

Może miedzy opisami wrzucicie boksy reklamowe 😄

Coraz bardziej nadziabdziane jest w ofercie, potem zdziwienie że kupujący nie wie co ogląda czy czyta 😞 W złą stronę to idzie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Osobiście to przestaję już tu kupować a jak już to od sklepów w których robiłem zakupy i byłem z nich zadowolony a te reklamy to tylko odstraszają ,denerwują i w żaden sposób nie przyciągają mojej uwagi.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 ja podobnie ( kapsułki, domestos czy papier toaletowy bo nie muszę czytać czy domyślać się do czego pasuje tytuł czy parametry ) ale dziś chciałem poszukać słuchawek JBL 🙂 powiem że spasowałem po 5 minutach 😞 mam wrażenie że allegro zrobiło na święta ze strony produktu choinkę 😄

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kostas11 Na słuchawkach to można szybko stracić cierpliwość ,same chińskie tandety masowo podrabiane .Mój syn też sobie na gwiazdkę zażyczył ale idę kupić do sklepu ,szkoda zdrowia.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie @kostas11 @kolekcjoner608 kupuje się na podstawie tytułu oraz miniaturki bo reszty nie widać , a komu chce się zjeżdżać tak daleko na dół , potem w najlepszym wypadku oddaje się produkt z opisem ,, nie pasuje mi ,, lub co gorsza zakłada dyskusję jako towar niezgodny z opisem . 

oznacz moderatorów