anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszyk Allegro : Grupowanie , przestawianie kolejności w koszyku, zapisywanie zakupów na później

diretisima_jm
#8 Zapaleniec#

Proponuje zmiany w koszyku:

1. Grupowanie produktów od jednego sprzedającego 

2. Przestawianie w kolejności dodanych produktów w koszyku , przy większych ilościach różnych produktów łatwo o pomyłkę

3. Możliwość zapisywania koszyków na później tak by nie trzeba było odznaczać ich za każdym razem . 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@diretisima_jm Dziękujemy 🙂 Grupowanie zakupów od jednego sprzedającego już funkcjonuje. Pozostałe pomysły dopisujemy do listy sugerowanych przez Was zmian.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

diretisima_jm
#8 Zapaleniec#

Ad. 1 Właśnie przeczytałem co napisałem i rzeczywiście nie jest to dokładnie opisane przeze mnie. Chodzi o to , żeby grupować produkty od jednego sprzedawcy w takim sensie , żeby tworzyć sobie grupy w obrębie produktów kupowanych u jednego sprzedawcy. Np. grupa "Do samochodu" , " do komputera" , "dla mamy"

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@diretisima_jm być może część Twoich oczekiwań spełnią "obserwowane oferty"? Dodaj jakąś (kliknij w gwiazdkę w górnej części strony oferty), a potem zajrzyj tutaj i sprawdź. Jeżeli chodzi o zarządzanie rzeczami do kupienia, obserwowane są wygodniejsze niż koszyk (do którego warto wrzucać rzeczy przed samym zakupem).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów