anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem Netflix na allegro. Konto nie działa, sprzedawca zawieszony, co zrobić?

TheTomek1204
#2 Obserwator#

Co mogę teraz zrobić. Netflix zadziałał raz, potem ktoś zmienił hasło. W mailu jest napisane żeby reklamacje zgłaszać w linku (ale żadnego linku nie ma). To tylko 8 zeta ale pieniądz to pieniądz...

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Vryko
#18 Luminarz#

Nizej jest podobny/identyczny temat. Zakładaj dyskusję - ale realnie chyba niewiele da się zrobić. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

TheTomek1204
#2 Obserwator#

gdzie mogę to zrobić? Ze sprzedawcą  nie ma kontaktu.

 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jeśli to był zakup na tym badziewiu Allegro Lokalnie...to w sumie nie wiem. Spróbuj gdzieś tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Wiem, że to nie jest dobre miejsce na przedstawienie własnego zdania, ale uważam, że najbardziej uczciwie i prawilnie by było.... gdybyś kupił abonament netflixa poprostu sam na stronie netflixa.

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Kupowanie kont do serwisów wiąże się z ryzykiem, oszczędność z tego ni jaka góra paczka fajek 

a ryzyko tego że jest to sprzedaż kont kradzionych lub lewych jest ogromna, bo przecież kto normalny sprzedaje konto taniej niż oficjalna strona, śmierdzi lewizną na kilometr

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

są też sprzedaże doładowań sieci kom np 25 50 100 za 25.50, 50.50 100.50 😄 to jest oszustwo dopiero 😛

oznacz moderatorów

auto-trans24
#7 Wielbiciel#

Skorzystaj najpierw że sporu ze sprzedającym a potem z gwarancji allegro dotyczącej zwrotu pieniędzy gdy towaru nie otrzymasz. Ja dwa razy odzyskałem kasę za brak konta Netflix od sprzedającego [edycja]

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Kupiłeś nielegalny produkt - konto netflix i chcesz odzyskać coś xd

oznacz moderatorów