anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem produkt jeszcze przrd wysyłką pojawiła się niższa cena

RysiekHanna
#7 Wielbiciel#

Kupiłem produkt z wysyłką 7dni roboczych w cenie 79zł x10szt . Po 5 dniach pojawiła sie niższa cena 60zl za tą samą aukcję  i wysyłka  1 dzień . Mimo to sprzedawca wysłał produkt drożej za pobraniem twierdząc ze 6 dni temu było drożej . Nie zdążyłem zrezygnować i zakupić ponownie jestem 200zł stratny produkt bardzo potrzebny zeby znów odsyłać i kupić  od nowa i tego samego Pana taniej. Czy to jest uczciwe waszym zdaniem? Sprzedawca nie chce dać jakiegoś rabat.  Nie po to czekałem  7 dni żeby od nowa to samo kupić taniej z wysyłka. 1 dzień. Czy mieliście takie sytuacje?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Vryko
#18 Luminarz#

Obowiązuje Cię cena zakupu. Obniżki ceny przez sprzedawcę nie są twoją sprawą. Zawarłeś prawnie wiążącą umowę na cenę, jaka była w tamtej chwili. I jeśli nawet sprzedawca by później obniżył ją do 10 groszy, Ciebie obowiązuje poprzednia. Sprzedający nie ma absolutnie  żadnego obowiązku udzielać Ci jakichkolwiek  obniżek.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@RysiekHanna Płacisz taką za cenę za jaką kupiłeś, możesz odstąpić od zakupu. Możesz zakupić za nową cenę( oczywiście jak sprzedawca nie dada cię na CL).

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@RysiekHanna Pamiętaj, że prawnie wiążąca umowa dotyczy także sprzedawców, więc gdy kiedyś coś wylicytujesz lub kupisz za grosze, będziesz mógł domagać się wysyłki, nawet sądownie.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@xyz96 A jaki to ma związek z tematem?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

A jakby przed wysyłką sprzedawca się odezwal, że chce dopłaty bo pojawiła się wyższa cena? Byś dopłacił? 

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Miałem taką sytuację, chociaż nie na Allegro. Kupiłem w Biedronce masło za 5 zł, a następnego dnia pojawiła się promocja i masło kosztowało 3,33 zł/szt. Jestem stratny 1,67 zł i w sklepie również nie chcieli mi zwrócić tej różnicy ani dać żadnego rabatu.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Haha, na serio byłeś w sklepie w sprawie ceny wczoraj i dziś?

Nieźle. 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

RysiekHanna podam przykład . W poniedziałek w markecie kupujesz COŚ ... w czawrtek jest edycja nowej gazetki i produkt jest tańszy . Teraz pytanie ... czy to jest uczciwe czy też nie  ... mam na myśli postepowanie sprzedawcy ??

oznacz moderatorów