anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem towar, ale chce zrezygnować.

asad_
#7 Wielbiciel#

Witam,

kupiłem jedną sztukę ale zanim zapłaciłem zorientowałem się, że chcę kupić dwie sztuki.

Mam więc kupiony towar ale nie opłacony. Jak teraz najprościej wycofać tą sprzedaż i zacząć nową?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

gpz500
#12 Orędownik#

Kup drugą sztukę i zapłać razem. Po co się wycofywać?

oznacz moderatorów

asad_
#7 Wielbiciel#

no tak ale jak dokupię to zapłacę dwa razy za transport, a jak kupie dwie to nie zapłacę wcale bo mam smarta

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@asad_ Nie, kup tak samo i nie płać, potem w koszyku zaznacz obydwa produkty i zapłać razem z jedną wysyłka, jak wskoczy smart to bez wysyłki  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Nie rezygnuj. To dobry towar jest! Dokup drugą sztukę.

oznacz moderatorów

asad_
#7 Wielbiciel#

no tak ale jak dokupię to zapłacę dwa razy za transport, a jak kupie dwie razem to nie zapłacę wcale bo mam smarta.

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

To skontaktuj się ze sprzedawcą i się dogadaj. Wrzuci Ci do przesyłki 8 zł i będzie OK. A jak zaczniesz się "wycofywać", to rozpocznie się procedura zwrotu prowizji, a sprzedawca Cię zablokuje.

oznacz moderatorów

asad_
#7 Wielbiciel#

Ale to nierozumiem. Jak bym kupił, odebrał i po tygodniu oddał to by było OK, a jak chcę bez zawracania komukolwiek głowy poprostu zrezygnować od razu to nie mogę i jest to trudniejsze?

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@asad_  Tak dokładnie. Dokładasz pracy Sprzedawcy robiąc zwrot towaru a gdy napiszesz że chcesz dokupić jeszcze jedną sztukę to się Sprzedający ucieszy.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@asad_  jeśli nie zapłaciłeś, to nie ma najmniejszego problemu. Dokupujesz druga pozycję i zaznaczasz  łączną płatność za dwie zakupione rzeczy, system policzy to razem w jednej przesyłce.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wycofać możesz bardzo łatwo, jeśli kupiłeś od firmy - sklepu.

Wyślij sprzedającemu mailem oświadczenia o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu. To wystarczy, nie musisz płacić, a towar w zakładce kupione pozostanie bez żadnych konsekwencji.

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Jeśli jeszcze nie zapłaciłeś to nie problem. Kup drugą sztukę i też nie płać. Następnie zakładce moje zakupy zaznacz wszystkie, które chcesz i dokonaj łącznej zapłaty wypełniając wspólny formularz dostawy

oznacz moderatorów

asad_
#7 Wielbiciel#

Nieźle ale pierwszy zakup ma w cenie koszty transportu. Drugi mógłbym ustawić z kosztami transportu na zero - odbiór osobisty ale dalej mam w tym koszty transportu a przecież mam smart. Jak kupie dwie razem to nie zapłacę wcale bo mam smarta.

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

Dostałeś rady 4:
1. To skontaktuj się ze sprzedawcą i się dogadaj. Wrzuci Ci do przesyłki 8 zł i będzie OK.
2. Jeśli jeszcze nie zapłaciłeś to nie problem. Kup drugą sztukę i też nie płać. Następnie zakładce moje zakupy zaznacz wszystkie, które chcesz i dokonaj łącznej zapłaty wypełniając wspólny formularz dostawy
3. jeśli nie zapłaciłeś, to nie ma najmniejszego problemu. Dokupujesz druga pozycję i zaznaczasz łączną płatność za dwie zakupione rzeczy, system policzy to razem w jednej przesyłce.
4. Nie, kup tak samo i nie płać, potem w koszyku zaznacz obydwa produkty i zapłać razem z jedną wysyłka, jak wskoczy smart to bez wysyłki

Żadna z nich nie zadziałała?

oznacz moderatorów