anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupilem przedmiot na aukcji i to razy dwa ten sam

MAMY ROZWIĄZANIE!
F18B2
#7 Wielbiciel#

Witam

Kupilem na allegro 6 czesci do auta takich samych na aukcji u jednego czlowieka. Najpierw 5 szt potem jesCze jedna. Allegro policzylo koszty wysylki z jednej i drugiej aukcji po 30zl lacznie 60zl. Kupujacy mial urlip wiec zaproponowal odbior osobisty wczoraj i nie chce oddac 60zl twierdzac ze allegro to juz policzylo a nie realizowal do mnie wysylki odebralem wszystko osobiscie. Jako potwierdzenie mam wiadomosci sms co z tym zrobic?

Niech sie zadusi tym 60zl czy walczyc i to odsykac i czy mam do tego prawo?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kasę powinien ci oddać ,możesz mu "zaproponować " negatywny komentarz o ile było to na normalnym allegro a nie AL gdzie nie ma w ogóle logicznych zasad i jedni drugich często kręcą  "jak cygan słońcem".

oznacz moderatorów
F18B2
#7 Wielbiciel#

Moze rozpoczac spor i to bedzie najrozsadniejsze?? Tylko chyba po montazu czesci bo to dosyc drogie wtryski za pare tysiecy a na 60zl mnie nacial. Boje sie ze jak cos bedzie nie tak to bedzie sie mscic.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@F18B2 Otwórz spór, opisz w nim wszystko. Sprzedawca nie ma dowodu nadania przesyłki, więc koszt wysyłki powinien Ci zwrócić. Myślę, że to zrobi po otwarciu sporu. Możesz tam poprosić o wsparcie pracownika Allegro.

oznacz moderatorów