anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupiony przedmiot nie jest widoczny w zakładce moje zakupy(brak meila potwierdzającego zakup)

Client:97637054
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot ,zapłaciłem za niego(posiadam potwierdzenie) nie dostałem potwierdzenia wpłaty od sprzedającego. Sprzedający zniknął z pola widzenia . Brak przedmiotu i kasy. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:97637054
#7 Wielbiciel#

To nie jest ten przedmiot. To jest inny zakup.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:97637054 musi byś pod tym linkiem lub na zwykłym allegro, sprzedawca nie wysyła żadnych potwierdzeń tylko allegro, sprawdź ustawienia powiadomień ?

Jak robiłeś wpłatę przez allegro finanse czy na konto sprzedawcy, może kupiłeś poza allegro ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:97637054
#7 Wielbiciel#

Kupiłem i zapłaciłem przez alegro , kasa poszła z kąta a powiadomienie nie przyszło.

Na innych aukcjach poszło normalnie bez problemu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:97637054 Podaj mi proszę numer oferty, z której skorzystałeś i orientacyjną datę zakupu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:97637054
#7 Wielbiciel#

Witam, jedyne co posiadam to dowód przelewu reszta jest niedostępna i niewidoczna. Data  02.02.2021 i tytuł przelewy XX2018106635XX www.allegro.pl Allegro 7b1c28a2-658

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:97637054 Swój zakup znajdziesz w zakładce Kupione. Jeśli chodzi o płatność w tej transakcji, jest poprawnie zakończona, więc jej potwierdzenie powinieneś mieć w swojej skrzynce pocztowej. Polecam sprawdzić wszystkie zakładki, również Spam, Inne lub Powiadomienia.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:97637054 W kącie to można np. stać (za karę), kasa natomiast poszła z konta.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:97637054
#7 Wielbiciel#

O mądrego to warto posłuchać, jeśli nie chcesz pomóc to nie ,ale nie docinaj z powodu błędu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:97637054 Gdzie widzisz jakieś docinki? Ja tylko grzecznie i kulturalnie zwróciłem uwagę na popełniony błąd (bo pomoc już została udzielona).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów