anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupno i problem z mBank iem

chiccoo
#7 Wielbiciel#

Witam.

Od dłuższego czasu mam problem z kupnem i płaceniem przez mBank, czasem się zdarzy że przejdzie transakcja pozytywnie, ale to raz na około 5 prób zakupu.

A więc:

Kupuje "normalnie" czy poprzez koszyk wybieram gdzie dostarczyć,płacę rodzaj przesyłki płacę przez mBank i czekam czekam czekam i dalej czekam aż informacja że czekamy na odp od twojego banku- kasa z konta już dawno zabrana, a następnie w moje allegro info: Spróbuj jeszcze raz więc próbuje i znów to samo- kasa drugi raz zabrana z konta towar nie kupiony.

Więc w końcu anuluje zakupy kasa wraca za 2/3dni na konto, a ja nadal nie mam możliwości kupić chociaż mam finanse na koncie.

Dzwonię do mbanku z pytaniem czy mają jakąś awarie/problemy systemowe i  dostaje odpowiedz:  Brak informacji na temat awarii.

Dodam że kupuje przez apke Allegro i płacę przez apke mBank.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

TATLOK
#15 Entuzjasta#

No i tu może być problem właśnie z tą apką, próbowałeś wybrać np. blik zamiast mtransweru?

oznacz moderatorów

chiccoo
#7 Wielbiciel#

Nie nie używam blika, już aktualizowalem/od nowa instalowałem alle jak i mBank i dalej coś źle działa.

Coś nie mogą się zgrać zawsze ze sobą.

Najdziwniejsze jest to że jak kupuje to raz przełączy mnie do apkibanku a raz nie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@chiccoo Z jakiej wersji naszej aplikacji korzytasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów