anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon Pampers 18 zł

MAMY ROZWIĄZANIE!
tigus93
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

otrzymałam kupon o wartości 18 zł na zakupy pampersów. Po wejściu na stronię www.allegro.pl/zobacz/kupony i wybraniu kategorii "Dziecko" nie ma możliwości wygenerowania kuponu. Oferta jest ważna do 31.08.2022 r. Proszę pomoc.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tigus93, zaloguj się do Allegro i wejdź w tę stronę.

Dodaj do koszyka jeden ze wskazanych towarów z oficjalnego sklepu Pampers (wtedy wartość zakupów powinna obniżyć się automatycznie). Regulamin promocji znajdziesz tutaj. znajdziesz tu informację o tym, w jakich kategoriach możesz skorzystać z kuponu obniżającego wartość zakupów.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Bartek199301
#1 Nowicjusz#

Otrzymałam w szpitalu paczkę powitalną z Pampers . Znajduje się tam kupon na pieluszki Pampers premium care o wartości 18 zł. Szukałam na allegro kupony, ale niestety nic tam nie ma 😞 Proszę o pomoc. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
tigus93
#7 Wielbiciel#

Jak pobrac kupon?

oznacz moderatorów
tigus93
#7 Wielbiciel#

Cześć,

proszę o wskazówkę jak pobrać kupon 18 zł na pampersy Premium Care 1 z oficjalnego sklepu Pampers. Po zalogowaniu się i wybraniu kategorii dziecko nie widać nigdzie oferty od Pampers. Po wejściu na stronę https://allegro.pl/zobacz/kupony oraz wyszukaniu Pampersów Premium Care 1 z oficjalnego sklepu Pampers oraz dodaniu do koszyka cena nie zmienia się automatycznie tak jak jest to opisane w regulaminie https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-akcja-kuponowa-pampers-2Gd0y7XM6Sm

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tigus93 Jeśli otrzymałaś kupon, to możesz go wykorzystać podczas zakupów wpisując kod w sekcji "Twoje zniżki". 

Promocja, o której piszesz miała miejsce rok temu i w tym momencie nie jest już aktywna. Zachęcam oczywiście do śledzenia promocji kuponowych u tego Sprzedającego: https://allegro.pl/uzytkownik/Partner_marek_PG 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
DavidDudek
#7 Wielbiciel#

Witam, otrzymałem w paczce kupon promcyjny o wartości 18zl na zakup pampersów premium care. Kupon powinien być do pobrania w Centrum kuponów, a go tam nie ma nigdzie. A promocja trwa do 31.08.2022r. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@milka1234567890 

  Oooo, nowy awatar 😂 A ile wpunktów dla samego siebie 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów
DavidDudek
#7 Wielbiciel#

To dlaczego mam kupon o wartościci 18zl, gdzie jest napisane, że promocja trwa od 15.12.2022r. do 31.12.2022r. ?? 

16607192264928703105663954371314.jpg

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@Kaliope_Brzeg  O materdejko! To aż takie kabarety się tu odstawia? 😂🤣
A weźmij mnie i uszczypnij, bo nie uwierzę 😂

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@szymela54 

I to od zarania Gadane 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Bartek199301 sprawdź datę kuponu bo były takie promocje ale w zeszłym roku 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
tigus93
#7 Wielbiciel#

Zalogowałam się i przechodząc na wskazaną stronie nie widzę kuponu do pobrania. W jaki sposób pobrać kupon? Po wybraniu kategorii "Dziecko" nie widzę nigdzie kuponów od Pampers

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DavidDudek wyjaśniam to, wrócę tutaj z informacjami, gdy tylko otrzymam odpowiedź!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DavidDudek
#7 Wielbiciel#

Ok, dziękuję za informację i czekam na odpowiedź

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DavidDudek otrzymałam odpowiedź, żeby w tej sprawie pisać na adres e-mail:  sklep@allegro.pl. Bardzo proszę o przesłanie do nas wiadomości, załącz proszę zdjęcie, które dodałeś w tym wątku. Mam nadzieje, że sprawę uda się szybko wyjaśnić 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DavidDudek
#7 Wielbiciel#

Ok zaraz napiszę maila. 

oznacz moderatorów