anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
tatiana1967
#9 Pomysłodawca#

W dniu 17.01.2023 na Allegro lokalnie sprzedałam dwa odkurzacze. Dnia 18-01-2023 13:18 kurier odebrał ode mnie przesyłkę. W dniu dzisiejszym została założona przez kupującego dyskusja z powodem:

"witam proszę o interwencję gdyż przesyłki nadal nie ma oto o której kurier się kontaktował do mnie w sprawie doręczenia przesyłki"

Po sprawdzeniu w systemie kurier dostarczał dwa razy paczkę do odbiorcy lecz za drugim razem odbiorca odmówił przyjęcia towaru. Dzwoniłem na infolinie, infolinia również przyznała że nie odebrał paczki. Skontaktowałam się z kupującym zostałam wyzwana, używane były wulgarne słowa przez danego Pana i stwierdził że ch..j go interesuje on chce paczkę.
Ja w tym momencie jestem obciążona kosztami zwrotu.
Proszę moderację o pomoc.

Przepraszam jeśli wybrałam zły dział do temtu 😞

   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

12.jpg

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael tak, ale w przypadku ,gdy po odbiorze kupujący zacznie wymyślać usterki , czy niezgodności z opisem allegro zapewne stanie po jego stronie 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria widziałeś aukcję? zepsute 2 odkurzacze z wyłączoną rękojmią, ustawa konsumencka nie obowiązuje obowiązuje kc oznacza to że nawet regulamin allegro lokalnie obowiązuje bo jest sprzeczny z kc

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#
 
oznacz moderatorów