anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

licytacja

DANIEL_WOROSZKO
#1 Nowicjusz#

Wieczór dobry. Jedno tylko mam pytanie.........Dlaczego po wygranej licytacji i mam u mnie napisane ZAKOŃCZONA po 4 minutach dostaję info , że zostałem przelicytowany?

 

troszkę mnie to wq....denerwuje 

proszę o wyjaśnienie

 

a tak przy okazji dlaczego najczęściej walczę w licytacjach z tymi samymi loginami?

 

np o...6 , o...7 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Vryko
#18 Luminarz#

Jeśli wygrywasz - dostajesz powiadomienie, że wygrałeś. Chyba, że używasz jakiegoś snipera - wtedy Allegro tłumaczy to różnicami czasu dla poszczególnych serwerów. W sensie, że czyjś snajper ma zegar zbliżony do tego z Allegro. I nie wiem, czemu walczysz z tymi samymi loginami. Może sprzedawca używa kogoś do podbijania aukcji - jak masz podejrzenia, po prostu to zgłoś. Tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8e311c44-98a3-4d2e-8f17-5dd78b81a519  i dalej: Niedozwolone podbijanie cen i zakupy we własnych ofertach

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

Jeżeli licytujesz na allegro lokalnie, to tam są troszkę inne zasdady.  Normalnie to możeszesz podbić cenę w ostatnich sekundach i wygrałeś. Na allegro lokalnie jak podbijesz cenę w ostatnich sekundach, to aukcja jest przedłużana i trwa nadal. 

Endrju
oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Do pozostałych wypowiedzi dodam tylko, że loginów o konstrukcji o...6 i o...7 jest w Allegro kilka, jeżeli nie kilkanaście tysięcy - taki sam znak na początku i na końcu loginu to zbyt wątła podstawa do ingerencji. Szczególnie, że może po prostu to są te same osoby - tak jak Ty, zainteresowane tymi samymi przedmiotami.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów