anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Agent555
#17 Koryfeusz#

Tylko ja u jednego sprzedawcy licytowalem 2 płyty cd. Sprzedawca wycofał moje złożone oferty choć nie wysylalem prośby o wycofanie złożonych ofert. Oczywiście te płyty CD nie są wystawione ponownie.

Nigdy u tego sprzedawcy nie licytowalem .

Jestem wkurzony to były ciężko dostępne płyty cd. 

Nie znam nawet loginu sprzedawcy.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Agent555

  A nie przychodzi żadna wiadomość, że zalicytowałeś i u kogo? Może zjadł je pies albo inna drama się przydarzyła sprzedającemu 😂 Co byś mu zresztą zrobił?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Bardzo śmieszne ha ha ha.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@LEW433 Sprawdzałem wcześniej nie ma .

Na mailu by był login ale niestety na poczcie wp usunąłem wszystkie wiadomości na zawsze

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg Wiesz co zastanawiam się czy od ciebie nie kupić kilku książek. Wtedy poznasz odpowiedź na swoją wypowiedź. Co byś mi ty wtedy zrobiła 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Agent555  

 Że kupić i nie zapłacić? Bo nie bardzo rozumiem. Bo jeśli tak to mam takich codziennie od lat  i nigdy nic im nie robię. Nawet na czarnej liście przez te wszystkie lata mam tylko kilka loginów, które mi wyjątkowo zalazły za skórę.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg  Jak kupuje przedmiot to zawsze za niego place.

Nigdy nie zdarzyło mi się że nie opłaciłem kupionego przedmiotu.

Zakupów na allegro mam bardzo dużo. 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent555 Sprzedawca ma prawo odwołać czyjeś złożone oferty w trakcie trwania lcytacji. 

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@Ziolko39 Tak ma prawo odwołać złożone oferty, a dlaczego to robi wycofuje ofertę gdy ja nie wysyłam takiej prośby.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Agent555 Dopóki trwa licytacja może sam z siebie odwołać wszystkie złozone oferty bez próśb licytujących. Poda powód odwołania > uszkodzenie, zniszczenie, błędny opis > bo już takie widziałem powody > i po zabawie. Nie wystawił drugi raz, więc może naprawdę coś się stało. Allegro w takich sprawach nie interweniuje.

oznacz moderatorów