anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie odnośnie oferty

krzychucool
#7 Wielbiciel#

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć fenomen sprzedawania Samsung Galaxy Note 20 Ultra za 423 zł z idealnymi parametrami jak oryginał. Czy jeżeli owy telefon nie będzie miał tych samych parametrów jak oryginał to allegro zwróci mi za to kasę a ja będę musiał odsyłać ten telefon do Chin bo tam zarejestrowana jest firma ? 

https://allegro.pl/oferta/n20ultra-smartfon-12-512gb-6-9inch-dual-sim-czarny-10059994629

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

markam43
#13 Ambasador#

@krzychucool Tak, trzeba będzie odsyłać do Chin w ramach reklamacji. Przy uznanej reklamacji sprzedawca musi oddać pieniądze za odesłanie - teoretycznie. Lepiej unikać takich "okazji" i mieć spokój. Zakupy z Chin to często podróbki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krzychucool Często okazja okazuje się rozczarowaniem. Musisz sam podjąć decyzję, czy jesteś gotowy na takie ryzyko.

oznacz moderatorów

krzychucool
#7 Wielbiciel#

Tylko dlaczego allegro akceptuję takie sklepy, skoro nie mają przedstawicielstwa w Polsce i brak możliwości reklamacji takiego produktu ?.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krzychucool Każdy może sprzedawać akceptując regulamin, jest zaznaczona wysyłka z Chin(spoza UE), więc ty decydujesz czy kupić czy nie.

oznacz moderatorów

GaJoo1
#9 Pomysłodawca#

@krzychucool  Aukcja nie dotyczy Samsunga tylko tak jak zawarte jest w tytule jakieś chińskiej podróbki N20Ultra, nigdzie w aukcji nie ma informacji, że to produkt Samsunga.

Myk polega na tym, że sprzedający połączył produkt z Samsungiem po kodzie producenta co jest zwykłym wprowadzaniem w błąd klientów takich jak Ty.

Omijaj szerokim łukiem i dokładniej przyglądaj się takim aukcjom 🙂

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów