anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mocarz nad mocarze!!!

Awo7959
#12 Orędownik#

Ja to mam jakiś dziwny fart, kilka dni temu zamówiłem osłonę spawalniczą określonego typu a otrzymałem coś co nie spełniało parametrów zasadniczo. W dzień dostawy, po reklamacjach niezaspokojonych przez sprzedawcę, zamówiłem u innego oferenta kolejną osłonę. Przyszła błyskawicznie. Ale (sic) znów inna niż zamawiałem. A do tego droższa, choć zapłaciłem mniej. Skontaktowałem się ze sprzedawcą, przedstawiłem sprawę i wiecie co? Cud nad cudami, w pełnej zgodzie i z uśmiechem z obu stron lady doszliśmy do porozumienia. Przemiły Pan w kilka minut wygenerował zwrotkę i kolejną przesyłkę, przeprosił mnie mile za zamieszanie i pewnie już jutro będę miał to co zamawiałem u siebie.

Piszę ten post dla wszystkich, tak kupujących, jak sprzedających, gdyż tu głównie widzę walki, obrażanie się wzajemne, dzikie polemiki. Tak nie można. Ja ze swej strony chcę podziękować  Zamu_pl Takich jak oni należy doceniać. Powinienem wspomnieć o mnóstwie podobnych podmiotach np. Omega_zone i wielu innych u których z przyjemnością robiłem zakupy i do których z chęcią wracam. Mam nadzieję że tacy MOCARZE NAD MOCARZAMI stanowią tu na Allegro większość 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@Awo7959  I tak powinno być. Natomiast Allegro Gadane jest używane z reguły wtedy kiedy jest problem...dlatego tak to tu wygląda 🙂 Ludzie zadowoleni z transakcjo raczej tu nie zaglądają

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@pinsplash  Przydało by się takie miejsce/zakładka gdzie allegrowicze mogli by nie li tylko pomstować i buźnić, wiesz coś co integrowało by tak kupujących jak i Sprzedawców. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Awo7959 jest tu takie miejsce, PoGadane, ale nie każdy ma tam dostęp i możesz być pewien, że tam wcale nie jest lepiej niż tu😁

Chociaż, tamto miejsce służy bardziej izolacji niż integracji😁

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@konto zamknięte Witam Panią 😉 i o to mi właśnie chodzi. Dyskusje kupujących w zakresie plotek, dobrych rad z różnych dziedzin, choćby u kogo co sprawdzonego kupić, nie w formule Polecam, ale: jedna pani drugiej.........

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Na Allegro owszem, stanowią oni większość, lecz niestety AG psuje wizerunek wszystkich 😞

Tutaj jedynie wygłasza się, że sprzedawcy szukają okazji aby oszukać kupujących, "udziela się tylko konkurencja z [x] branży zakładającego dany temat" dająca złe wskazówki i mnóstwo innych.

Niestety nie ma tutaj miejsca na podziękowania dla tych, którzy ciężko tutaj pracują. Z mojego punktu widzenia Gadane to głównie miejsce na dzielenie się problemami transakcyjnymi. 

Ciekawi mnie jak wyglądałby taki wykres rozkładający tematy na "problem ze sprzedającym", "problem z kupującym", "problem techniczny", "pytanie ogólne" - potem sobie tak porównując ilość problematycznych sprzedających z tymi, którzy solidnie wykonują swoją robotę. Pewnie by było 1 na 10000 : )

Ja na przykład nie robiłbym jakichś jaj, gdybym wysłał nie ten przedmiot co trzeba - owszem, zdarza się. Wczoraj zrobiłem sobie dubla w inpoście, ktoś inny dostał kogoś paczkę, zadzwoniłem, wysłałem na swój koszt, tamtej nawet nie odbierałem, kupujący podziękowali i jedziemy dalej z koksem. Nie ma biznesu bez ewentualnych strat 🤣

oznacz moderatorów

Awo7959
#12 Orędownik#

@DarkStoorM  Może to głos w pustkę, ale spróbować warto. Choćby po to by się nawzajem nie opluwano. 

oznacz moderatorów