anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

moje konto a inne dane

Marlena1405
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Mam taki problem jak pierwszy raz zamawiałam produkt moje dane wszystko itd lecz dla przyjemności wpisałam imię i  nazwisko swojego ojca. dokładnie był zamawiany prezent dla mojego syna i od tamtej pory na allegro jestem jako mój ojciec lecz jestem kobietą jest mój e-mail oraz dane z konta bankowego więc powinno pisać że konto e-mail oraz dane konta jak i również zdjęcie nie pasują do profilu konta. chciałabym w końcu żeby moje konto na allegro należało do mnie bo te musiałam założyć nowe a na tamtym mam dużo korzyści zawsze płacę gotówką i nie mogę przez to skorzystać z innych usług a wiadomo ojca nie będę cały czas prosić jak to zrobić więc proszę o dokładną weryfikację danych bo później mogą być nieprzyjemności. pozdrawiam P.S obniżcie trochę ceny łóżka Psi Patrol z szufladami bo synkowi się podoba a 700 zł na raz wydać niestety nie dam rady lub proszę o link innej oferty z takim samym łóżkiem ale nie koniecznie w psi patrol. pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Marlena1405 Nie zmienisz danych osobowych ojca na koncie Allegro na własne dane osobowe. To konto już będzie należeć do ojca, a Ty musisz korzystać z innego, swojego konta. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marlena1405 Konto z którego tutaj piszesz jest zarejestrowane na Twoje dane, więc Twoje konto należy do Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów