anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zalogować się na allegro ani zresetować hasła

Saamolub
#7 Wielbiciel#

Witam, miałem konto na allegro przez które dokonywałem już kiedyś zakupu chociażby wzmacniacza gitarowego, oczywiście mam kilka maili więc też na 100% nie jestem pewny z jakiego to maila było, natomiast sprawdzałem opcję odzyskiwania hasła na kilku mailach i na allegro podaje informacje że nie ma konta pod tymi mailami.

Zrobiłem wyszukiwanie na mailu i od razu znalazłem na swojej poczcie [edytuj] że zakładałem tam konto, a dziś z tego maila założyłem kolejne, czy ktoś z moderacji mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć że na tym mailu miałem aktywne konto bo być może to nie ten mail, dodam tylko że nic wielkiego w sumie się nie stało, chociaż wolałbym kupować i korzystać z jednego konta by mieć jedną historię zakupów itp.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Saamolub Cześć! Nie ma możliwości wykorzystania tego samego mejla do rejestracji kilku kont. Podany przez Ciebie adres mejlowy jest zatem przypisany do jednego konta - właśnie tego, z którego teraz piszesz (Client:102595417). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Saamolub
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  a masz możliwość wyszukania użytkownika po numerze telefonu? : ) jakby mi się udało zalogować na moim poprzednim koncie to miałbym jeszcze jedną sprawę do Cb

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Saamolub przykro mi, ale nie mogę podać Ci takich informacji - na Gadane chronimy dane osobowe Społeczności, aby każdy mógł tutaj czuć się bezpiecznie. Jeśli mogę coś zaproponować, uzupełnij proszę informacje o swoim koncie w tej zakładce. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Saamolub
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  uzupełniłem, może uda ci się po numerze telefonu czy adresie znaleźć moje stare konto, kupowałem na nim wzmacniacz Marshall **piiip** 50C, telefon i dane do wysyłki mam dokładnie te same, jeśli ci się uda daj znać na priv

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Saamolub Możesz jeszcze zweryfikować swoją skrzynkę w domenie o2.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Saamolub
#7 Wielbiciel#

Jeśli chodzi o tego maila mi***********ard@o2.pl to tam ani na allegro nie ma śladu żeby na nim było konto, a jeśli chodzi o inny to już sobie go prawdopodobnie nie przypomnę, no ale w sumie nie jest mi potrzebne tamto konto.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

przykro mi, ale nie mogę podać Ci takich informacji - na Gadane chronimy dane osobowe Społeczności, aby każdy mógł tutaj czuć się bezpiecznie. Na pewno chronicie, może nie wszystkich.😣

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Chronimy dane wszystkich użytkowników. Przykro mi, że uważasz inaczej 😞 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mi też przykro, chciałbym podzielać twoje zdanie ale nie mogę, niestety.☹️

oznacz moderatorów