anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie odebrałam paczki i wróciła do sprzedawcy. Co teraz?

Client:67081884
#1 Nowicjusz#

Proszę mi odpowiedzieć na pytanie co mam zrobić jak mam paczuszkę opłaconą i niestety nie miałam możliwości odebrać jej z paczkomatu, wróciła ona do sprzedawcy, i tu jest te pytanie czy sprzedawca ponownie mi wyśle tę paczkę , czy mi przepadła kasiorka i zakupy? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:67081884 Nic nie przepada, żeby było za Smart(darmo) zrób zwrot towaru. Towar kup powtórnie i wtedy będzie z Smartem.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:67081884  możesz odstąpić od umowy i  sprzedawca zwróci Ci pieniądze. Możesz też skontaktować sie ze sprzedawcą pokryć koszty drugiej wysyłki i sprzedawca wyśle Ci paczke ponownie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:67081884 nic Ci nie przepadło. Jeżeli przesyłka była ze smartem, to najlepiej odstąpić od umowy, sprzedawca zwróci Ci wpłatę i kupisz jeszcze raz. Jeżeli bez smarta, to musisz dopłacić za ponowną przesyłkę. Najlepiej skontaktuj się ze sprzedającym i ustalcie co robić. 🙂

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:67081884 skontaktuj się ze sprzedawcą i zapytaj jak najlepiej załatwić sprawę abyście oboje byli zadowoleni w tym wypadku 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:67081884 Paczka wróci do sprzedawcy za darmo.

Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

Sprzedawca odda Ci całą wpłatę, a Ty jeśli chcesz kup ponownie to samo z darmową dostawą Smart.

oznacz moderatorów