anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem zakupu

Client:99952630
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłem udział w 2021 3 sierpnia, 16:24 Od [edycja], ale sprzedawca cały czas kłamał, prosił o czekanie i czekanie na towar. Po trzech miesiącach poprosiłem o zwrot pieniędzy. Sprzedawca powiedział, że zwrócił, ale nie otrzymałem pieniędzy. Potem poprosiłem o wyciąg z konta, ale sprzedawca zwleka, cały czas kłamie i wyciągu nie dostaję. Upłynął czas ochrony i trudno mi się porozumieć, bo jestem z Litwy. Sprzedawca celowo opóźnił zakończenie okresu karencji. Proszę o pomoc, ponieważ ten sprzedawca jest bardzo nieuczciwy Ponieważ czas dyskusji się skończył, nie mogę już niczego tam wypełniać. Sprzedawca celowo opóźnił termin, abym nie odzyskał pieniędzy. Dlatego proszę o pomoc, sprzedawca mnie oszukał.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:99952630
#7 Wielbiciel#

jaki numer mam napisać na końcu?

oznacz moderatorów

Client:99952630
#7 Wielbiciel#

Numer oferty

 

 

oznacz moderatorów

Client:99952630
#7 Wielbiciel#

system nie pozwala na wysyłanie bez numeru

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Wejdź w zakładkę ,, moje zakupy ,, przy nazwie feralnego produktu jest w nawiasie numer , to o ten chodzi .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jaki numer masz na myśli ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:99952630, widzę, że kontaktowałeś się z nami w tej sprawie mejlowo i poprosiliśmy Cię o ponowną wiadomość wysłaną przez ten formularz po zalogowaniu się na Twoje konto Allegro. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:99952630
#7 Wielbiciel#

Znalazłem już ten numer

oznacz moderatorów

Client:99952630
#7 Wielbiciel#

Jestem z Litwy i piszę z pomocą tłumacza, bardzo trudno mi się porozumieć, a sprzedawca wykorzystał to i nie dał pieniędzy

oznacz moderatorów

Client:99952630
#7 Wielbiciel#

Wysłałem prośbę

oznacz moderatorów