anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie udało mi się dokonać zakupu z oferowanym kuponem do aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
kozieniak
#7 Wielbiciel#

O aukcji z ikonką "kupon za 10 zł" poinformowała mnie żona, która chciała, żebym coś dla niej kupił. Mam nadal zrzut ekranu, który mi przysłała. Zakupu dokonałem przed upływem godziny od otrzymania zrzutu ekranu. Byłem przekonany, że dostałem kupon, ale gdy w zeszłym tygodniu chciałem z niego skorzystać, to okazało się, że kuponu nie mam. Nie dam sobie głowy uciąć, że nie popełniłem pomyłki przy zamówieniu, ale raczej nie: zgadzał się sprzedawca, produkt i cena. Czy jest możliwe, że Allegro wycofało kupon, czy może to jakiś błąd przy obsłudze zamówienia? Do kogo powinienem zwrócić się o weryfikację sprawy? Sprzedawca odesłał mnie do Allegro. Po przeszukaniu informacji na portalu nie widzę kontaktu, z którego mógłbym skorzystać.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Kontakt jest, ale w każdym zakupie i kuponach są warunki, nie ma nic za darmo np; masz 3 dni na ich odbiór ale pytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kozieniak podaj mi proszę numer zamówienia, w którym doszło do takiej sytuacji, sprawdzę to, ale muszę wiedzieć o którą ofertę chodzi 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kozieniak
#7 Wielbiciel#

Numer oferty: 8295058722

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kozieniak dziękuję za informację! Już wyjaśniam co się stało 🙂 
W momencie zakupu ten sprzedający miał aktywną kampanię kuponową, ale warunkiem otrzymania kuponu były zakupy za minimum 200 zł, a kwota Twojego zamówienia u tego sprzedającego wyniosła 46,17 zł, dlaczego kupon nie obniżył wartości zamówienia.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów