anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę żadnego punktu Allegro One Box

Client:27682787
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Chciałam zamówić paczkę do Allegro One Boxa, ale po wybraniu tej opcji przesyłki nie widzę, żadnej skrzynki dostępnej w całym Trójmieście 😞

Co można w takim momencie zrobić? Próbowałam innych przeglądarek i nie pomogło.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:27682787 już sama opatrzność podpowiada Ci ,że próbujesz dokonać złego wyboru . Poczytaj , tu na Gadane jest wiele wątków związanych z jakością tej usługi .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie chcesz tracić nerwów to omijaj tą metodę dostawy.

oznacz moderatorów

Client:27682787
#7 Wielbiciel#

Dopóki mogłam zamawiać, to było w porządku nawet 😉 Problem jest taki, że miałam inpost pod domem, to go zamienili na OneBox, a jak zamawiam ciężkie paczki, to jest różnica 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:27682787 Cześć. 🙂 A czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu i numer oferty, w której próbujesz dokonać zakupu? W Trójmieście akurat jest całkiem spory wybór automatów Allegro One Box: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas, dlatego chciałabym zweryfikować tę sprawę. 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:27682787
#7 Wielbiciel#

Numer oferty: 12064835050

Client27682787_0-1674655199968.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:27682787 Dziękuję bardzo, przekazałam tę sytuację do sprawdzenia przez Dział Techniczny 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:27682787
#7 Wielbiciel#

Na mapie wszystkich punktów jest ich faktycznie dużo (w tym ten na którym mi zależy 😉 ), ale niestety nie zmienia to faktu, że przy płatności są one niewidoczne. Sprawdziłam sytuację i ten sam problem jest przy innych zakupach oraz przy wyborze wysyłką RUCHem.

oznacz moderatorów