anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niechciane dodawanie produktów do koszyka

somsik
#7 Wielbiciel#

Bardzo często zdarza mi się, że podczas przeglądania (przewijania) produktów trafiają one do koszyka, mimo że wcale tego nie chcę.

Przeglądam towar danego sprzedawcy, na dole strony wyświetlają się inne produkty tego sprzedawcy. Zaczynam je przewijać i czasami produkt, który akurat mam pod palcem, trafia do koszyka. Ta zabawa potrafi mi nabić kilkanaście produktów do koszyka - potem muszę czyścić koszyk. Jak tego uniknąć?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zdarzyło Mi się jeszcze nigdy że same towary trafiały do koszyka, ale...🤔

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@somsik musisz uważać ,aby podczas otwierania oferty nie kliknąć w napis ,, dodaj do koszyka ,,

oznacz moderatorów

MAREKPOLICI
#1 Nowicjusz#

Właśnie szukałem takiego tematu i o dziwo nie jestem odosobniony. Już dwa razy miałem identyczną sytuację !  Przeglądałem oferty ale nawet ich nie otwierałem. Przypadkowe wsadzenie do koszyka nie wchodzi w rachubę !Napisałem do suportu allegro, póki co cisza. Poprosiłem o sprawdzenie tego zagadnienia.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@MAREKPOLICI Na każdym urządzeniu masz taki przypadek?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MAREKPOLICI @Client:44052296 mnie się jeszcze nie przytrafiło , ale mam podejrznia ,że coś tu nie kuka , wczoraj zerwałem negatywa i mam jakieś dzikie przeczucie ,że chodzi o niechciany zakup , kontaktu nie ma niestety bo pewnie bym się dowiedział . Klient zgłosił zwrot może z godzinkę po odbiorze i nawet nie rozpakował wewnętrznego zabezpieczenia , tak jak wysłałem tak i wróciło.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja na telefonie (wersja przegrzebkowata) jak przeglądam to czasami mi się kliknie do koszyka ale też nigdy nie zauważyłem żeby coś się pojawiło czego nie przeglądałem.

oznacz moderatorów

Greek23
#1 Nowicjusz#

Mnie sie dokladnie ten sam problem zaczal pojawiac teraz, chwile przed Świętami. Napisalem w tej sprawie do allegro. Zobaczymy co odpisza. Takie praktyki sa w Polsce nielegalne. Niedawno jeden sklep internetowy dostal ogromna kare za automatyczne dodawanie produktow do koszyka.

oznacz moderatorów

konsument_ue
#2 Obserwator#

Ostatnio zwróciłam na to uwagę. Wrzuciłam kilka rzeczy do koszyka - jakieś konkretne suplementy, a potem jak chciałam zapłacić zauważyłam tabletki na wątrobę, których nawet nie oglądałam i nie chciałam. Dziś szukałam lampek. Spodobały mi się jedne, wrzuciłam do koszyka i zobaczyłam, że mam w koszyku dwie rzeczy. Zajrzałam tam, a tam inne lampki od tego samego sprzedawcy. I znowu, nawet ich nie oglądałam, bo zimne światło mi się nie podoba. Weszłam tylko w te jedne lampki, od razu mi pasowały, nie przeglądałam innych ofert, a mimo to w koszyku znalazły się też inne. Wkurza mnie to, zastanawiam się czy to powszechna praktyka.

oznacz moderatorów

pudell1
#7 Wielbiciel#

Tak mi też się to ostatnio zdarza  jest to irytujące i nie bardzo wiem gdzie to zgłosić 😡

oznacz moderatorów

flyingdreams
#7 Wielbiciel#

To samo mam, ten szajs dodaje do kosza jak naciśniesz na przycisk przez strone na mobilce, a nie jak go puścisz. Czyli zwykłe skrolowanie dodaje do koszyka. Developerzy wiedzą o co chodzi. Irytujące i **piiip**yczne jeżeli celowe. 

oznacz moderatorów