anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niemożność licytacji

stanlay
#7 Wielbiciel#

Witam! Nie wiem jak to możliwe ale przez ostatnie 2 minuty licytacji, którą chciałem wygrać, wyskakuje mi komunikat "nastąpił błąd, spróbuj jeszcze raz" i tak do końca licytacji. Spotkało mnie to już drugi raz. Czy czegoś nie wiem, czy muszę licytować parę dni czy godzin przed końcem.? To jakiś absurd Czuję się oszukany. Tym bardzie,że aukcja zakończyła się 6 razy taniej niż oferowałem. 2 miesiące temu w tej samej kategorii (Kolekcje-numizmatyjka-pieniądz papierowy) była identyczna sytuacja. Zdarzyło mi się również, że wygrałem aukcję, pojawił się komunilat zakończona a rano okazało  się, że jeszcze ktoś mnie przebił. Gdzie ja to mogę zgłosić. Śmierdzi szwindlem na odległość. Może ktoś spotkał się kim przypadkiem. Proszę o  wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@stanlay Nie śmierdzi szwindlem, tylko Twoja przeglądarka zawalona i Twój Internet muli.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@stanlay  W licytacjach niektórzy mają ustawionego "snajpera" z swoją maksymalną kwotą przebicia na ostatnie sekundy i wtedy trudno zdążyć przebić .

oznacz moderatorów

stanlay
#7 Wielbiciel#

Być może i pewno to zrobię, chociaż bez przekonania. Internet śmiga aż miło, 20 min przed końcem tej licytacji brałem udział w innej i wszystko było normalnie. Ok, dzięki za odpowiedź

 

oznacz moderatorów