anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieodebrana paczka inpost

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

Nie odebrałem paczki z paczkomatu, sprzedawca nie chce zwrócić pieniędzy ponieważ twierdzi, że paczki nie dostał z powrotem, według nr przesyłki chyba ma, rację: 642282727226026115221471 ?  co w takiej sytuacji, sprzedający musi złożyć reklamację?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@zbyniek16081996 a odstąpiłeś od umowy ( zakup od firmy ) jak nie to czemu ma Ci oddać kasę, towar dalej jest Twój i trzeba go odebrać 🙂

Napisz coś więcej jako zakup itp. to tak nie działa nie odbieram i należy mi się kasa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

nie odebrałem ponieważ przyszło do paczkomatu w  sobotę a wtedy mnie nie było w miejscu zamieszkania i nie mogłem jej odebrać

 


@kostas11  napisał(a):

 a odstąpiłeś od umowy ( zakup od firmy ) jak nie to czemu ma Ci oddać kasę, towar dalej jest Twój i trzeba go odebrać 🙂

 


Tylko jak odebrać?:)

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

tylko jaki ma związek nieodebranie paczki ze zwrotem pieniędzy. Nie chcesz już tego produktu, że sprzedawca ma Ci oddać wpłatę ? Jeśli klient nie odbiera paczki, to albo pokrywa koszt ponownej wysyłki i czeka na dostawę, jeśli nadal chce zakupiony przedmiot, albo zgłasza odstąpienie od umowy i ewentualnie pokrywa koszty zwrotu nieodebranej paczki (jeśli jest on płatny). Wszystko musi się odbyć formalnie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zbyniek16081996 Nie odebrałeś to niezbyt ładnie, zawsze można kogoś poprosić o odbiór, paczka wraca do sprzedającego, teraz możesz odstąpić od umowy zakupu a wówczas sprzedajacy zwróci Ci środki i ma na to 14dni od chwili odstąpienia od umowy zakupu, ale równie dobrze możesz opłacić wysyłkę i Ci wyśle powtórnie towar.

oznacz moderatorów