anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwy sprzedawca a pomoc Allegro

Darijan
#7 Wielbiciel#

Witam

Niedawno wygrałem licytację na Allegro lokalnie uszkodzony telefon na części. Oczywiście pieniążki wysłałem tego samego dnia, ale już telefonu nie otrzymałem do dnia dzisiejszego. Sprzedajacy tłumaczył się ze bez jego wiedzy syn sprzedał komuś innemu. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i jak grochem o scianę. Do dziś żadnego odzewu. Poprosiłem zatem o pomoc w rozwiązaniu problemu Allegro i..... I nic. Tylko bezsensowna dyskusja która niczego nie wnosi. Sprzedający miał mieć zablokowane konto, ale niestety do dziś handluje i nie wiadomo ilu jeszcze złapie frajerów? Nie można również wystawić żadnego komentarza aby ostrzec przed nieuczciwym sprzedajacym, nie wiem dlaczego. I tu pytanie do Allegro...Skoro tak hucznie ogłaszacie ze można bezpiecznie kupować to dlaczego nic nie robicie aby tak było. Pewnie gdyby sprzedający zalegał wam 10 zł. to pewnie od razu jego konto zostałoby zablokowane. Ale jak już kupujący ma problem to nie wasza sprawa. Ot i taka pomoc z Waszej strony. Kliencie radz sobie sam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

Darijan JEŚLI DYSKUSJA NIE POMOGŁA TO ZŁÓŻ WNIOSEK W P.O.K . POMOŻE NA PEWNO W ZABLOKOWANIU KONTA SPRZEDAJĄCEMU .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Darijan  Masz rację, gdyby sprzedający nie zapłacił Allegro10 zł w terminie, konto byłoby z automatu zawieszone, bez żadnych kombinacji, dyskusji itp.

Po 14 dniach od zakupu wypełnij i wyślij, bez zgłaszania sprawy na policję, wniosek o zwrot wpłaty z POK; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów