anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa cena za Allegro Smart! dla kupujących

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Od 21 listopada 2022 r. zmienimy minimalną cenę zakupu umożliwiającą skorzystanie z darmowej wysyłki:

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Dodatkowo cena za za wykupienie rocznej subskrypcji Allegro Smart! wzrośnie z 49 zł na 59,90 zł. Za subskrypcję miesięczną zapłacicie tyle samo, co do tej pory, tj. 10,99 zł.

Jeśli zapisaliście kartę płatniczą do konta Allegro, w dniu przedłużenia subskrypcji nie pobierzemy automatycznie nowej opłaty i nie przedłużymy subskrypcji na nowych warunkach. O jej zakończeniu powiadomimy Was mejlowo. Od 21 listopada od godz. 9:00 subskrypcję przedłużycie samodzielnie.

Nowe zasady Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

A czy mogę teraz zrezygnować ze smarta i kupić go za 7 dni?

oznacz moderatorów

ptomas07
#7 Wielbiciel#

Z czego to wynika? Regulamin nie nakłada takiego ograniczenia.

oznacz moderatorów

Client:41380137
#7 Wielbiciel#

W marcu się kończy Smart.Chcę przedłużyć.Jak to zrobić.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Poczekać do marca i przed upływem przedłużyć.

Proste jak konstrukcja cepa.

Chyba, ze w tym pytaniu kryje sie jakas podstepna intryga ktorej powiedzmy nie zrozumialem a przeczytanie wczesniejszych postów to dla niektorych szczyt ich mozliwosci (intelektualnych).

oznacz moderatorów

Client:41380137
#7 Wielbiciel#

Jesteś Wielki !!!

oznacz moderatorów

Client:41263500
#7 Wielbiciel#

Kiedy bede mogla zapalcić za alego smart mam ważne do 21 listopada na ta chwilę nie ma takiej możli

oznacz moderatorów

czeni-c1
#10 Popularyzator#

Według regulaminu Allegro, będziesz mogła zapłacić na nowy termin dwa tygodnie przed końcem ważności Smarta. Wychodzi na to, że już od 07 lub 08.11.2022 uaktywni się u Ciebie możliwość dokonania wpłaty.

oznacz moderatorów

Client:41263500
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@la_nika poproszę o informacje bo widzę że jest "bałagan" zawsze można było zakupić Smarta z 60dniowym wyprzedzeniem>a teraz?🤔

oznacz moderatorów

czeni-c1
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

czeni-c1
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

93paulinka
#7 Wielbiciel#

Czy mogę przedłużyć Smart mając jeszcze aktywny wcześniejszy

oznacz moderatorów

Rafp10
#1 Nowicjusz#

Wchodzą nowe zasady Smart i chciałem się dowiedzieć czy jeżeli teraz zrezygnuje i zakupie na nowo allegro Smart to będę jeszcze na nastepny rok po starych zasadach?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, jeżeli zakupisz przez 21.11.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Czyli wszystkie sprzedawane przedmioty w cenie 30-40 zł ustawiamy na 45 zł

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

@majster_man Będzie dokładnie odwrotnie - wszystko, co kosztowało więcej niż 45 zł, stanieje do 44,99. A potem będzie płacz, że klienci dobierają towar do 45 zł i resztę zwracają. 

oznacz moderatorów

marcins0
#7 Wielbiciel#

Nieładna zagrywka z Waszej strony. Nie chodzi nawet dla mnie o koszt usługi (rocznie +10 PLN to niewiele), ale głównie o minimalną wartość zamówienia. Chętnie bym przedłużył ważność (mam do końca grudnia), ale nie mogę, bo przy okazji zmieniliście szybko zasady przedłużania ważności smart. W momencie ogłoszenia zmian w regulaminie powinniście dać możliwość opłacenia i przedłużenia tym Klientom, którzy mają aktywną subskrypcję. Natomiast to jak zostało to ogłoszone i ustawione terminy sugeruje, że jednak chodziło o wykiwanie Waszych Klientów. Brawo allegro, bardzo cwane.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Niedługo nadmierna konsumpcja dóbr wszelakich spadnie a prowizja allegro wzrośnie do 50% 

oznacz moderatorów

cmdr
#7 Wielbiciel#

@mr_oma  napisał(a):

Od 21 listopada 2022 r. zmienimy minimalną cenę zakupu umożliwiającą skorzystanie z darmowej wysyłki:

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Dodatkowo cena za za wykupienie rocznej subskrypcji Allegro Smart! wzrośnie z 49 zł na 59,90 zł. Za subskrypcję miesięczną zapłacicie tyle samo, co do tej pory, tj. 10,99 zł.

Jeśli zapisaliście kartę płatniczą do konta Allegro, w dniu przedłużenia subskrypcji nie pobierzemy automatycznie nowej opłaty i nie przedłużymy subskrypcji na nowych warunkach. O jej zakończeniu powiadomimy Was mejlowo. Od 21 listopada od godz. 9:00 subskrypcję przedłużycie samodzielnie.

Nowe zasady Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.


@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  dzień dobry, mam zapytanie. Czy istnieje możliwość wcześniejszego zakupu ( przedłużenia) subskrypcji SMART? Jeśli tak, to jak to zrobić? Nie można kupić nowej subskrypcji rezygnując ze starej, gdyż mój SMART zostanie wyłączony dopiero 21 listopada o 23:59.

oznacz moderatorów

cmdr
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2022-11-7 o 11.04.10.png

 

oznacz moderatorów