anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa kategoria dostawy: Nie pakujemy w plastik.

ArturRac
#8 Zapaleniec#

Witam,

umieszczam ten temat w tym miejscu bo nie znalazłem lepszego. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem by było dodanie możliwości wybrania dostawców którzy przesyłek nie pakują w opakowania plastiokowe.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

mdrogeria
#21 Demiurg#

ArturRac LICZ SIĘ Z TYM ,ŻE AKTUALNIE PAPIER JEST WIELOKROTNIE DROŻSZY , A ALLEGRO I TAK POBIERZE PROWIZJĘ OD KOSZÓW PAKOWANIA I DOSTAWY .

oznacz moderatorów

ArturRac
#8 Zapaleniec#

Ja to widzę inaczej, plastik jest o wiele droższy, bo końcowo ktoś musi zapłacić za recykling i utylizację. Ale pomijając to, wielu ludzi jest gotowych ponieść ten dodatkowy koszt.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ArturRac WEŻ POD UWAGĘ JESCZE JEDNĄ ISTOTNĄ RZECZ . JEST DUŻO PRODUKTÓW PODATNYCH NA WILGOĆ , A KURIRZY MAJĄ PRACĘ TAKĄ JAKĄ MAJĄ I MAŁO ICH INTERESUJE CO ZNAJDUJE SIĘ W PRZESYŁCE .WIELOKROTNE MIALEM SKARGI KLIENTÓW NA ZAMOKNIĘTE PACZKI , SAM NAWET REKLAMOWAŁEM PRZESYŁKĘ NABITĄ WODĄ JAK GĄBKA . NIE ZNACZT TO ,ŻE NIE INTERESUJE MNIE LOS NASZEGO ŚRODOWISKA , ALE NIE W KAŻDYM PRZYPADKU PAPIER JEST SKUTECZNY .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nic na to nie poradzisz obecnie każdy będzie się starał pakować jak najtaniej gdyż sam sobie koszty pakowania nalicza .w moim przypadku jest to nieuniknione ,każda koperta ochronna ma w środku folię zabezpieczającą a w zwykłych wysyłać nie będę są słabe i nie zabezpieczają drobnych przedmiotów. papier w niektórych przypadkach jest po prostu do du....y.

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ArturRac, czy biodegradowalna folia bąbelkowa to jeszcze plastik czy już nie? Żeby było jasne, nie czepiam się, tylko pytam, bo nie wiem.🙂

oznacz moderatorów

ArturRac
#8 Zapaleniec#

Według mnie to jeszcze gorsze zło 🙂 bo nie wiadomo gdzie wyrzucać, do papieru - nie, do plastiku - chyba też nie, kompostować? Jak rozpoznać jeśli nie opisane? Wprowadza tylko zamieszanie przy segregowaniu. Ale żeby nie było to jako worek do śmieci wydaje mi się dobre, tylko, że to inny temat.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ArturRac,

Rzeczywiście, inny temat, pakowanie ekologiczne i niepakowanie w plastik to dwa różne tematy. A tu widzę raczej chodzi o problem segregacji śmieci.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte W sumie to wszystko jest biodegradowalne, tyle że niektórym rzeczom zajmuje to np. 5 tys. lat😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, no właśnie, ile lat zajmie to bąbelkom biodegradowalnym. Ładne są, zielone🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ładne? Że niby amerykańskie?😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, kosztują tyle co amerykańskie💵

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte "no właśnie, ile lat zajmie to bąbelkom" - bombelkom? Nie wiem, będę strzelał... 500+?🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, bombelkom zajmie to 18 lat, no chyba, że oddział bombelków, to trochę dłużej się zejdzie👶

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

uEdka folia to dalej folia w postaci pyłu , jeszcze gorsze od zwykej 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria   Kilka podstawowych rad :

- Zadzwoń po serwis IT - masz zacięty CAPS LOCK

- Zadzwoń do Optyka - pora zmienić okulary

- Sprawdź netykietę

Sorry za ten wtręt - ale tylko Ty krzyczysz tutaj...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash, @mdrogeria 😄 okularów nie trzeba zmieniać, one tylko parują od maseczki😷😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria zausz maseczkie 😮 sealed

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ArturRac właściwie są takie pomysły 🙂 Na ten moment mogę odesłać Cię do materiału: Jak pakować przesyłki w duchu zero waste?

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów