anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe kryterium wyszukiwania - oryginał/zamiennik

roca-LLB
#9 Pomysłodawca#

Wnoszę o dodanie do filtrów wyszukiwania opcji takich jak oryginał i zamiennik, głównie przy częściach wymiennych i materiałach eksploatacyjnych.

 

Naprawdę mam czasami dość przeszukiwania ofert szukając oryginału. W wielu przypadkach zamienniki, zwłaszcza chińskie to jest szrot za grube pieniądze.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@roca-LLB Podaj proszę konkretne kategorie, w których widzisz potrzebę wprowadzenia tego parametru.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

andrzejklich1
#8 Zapaleniec#

Np słuchawki bezprzewodowe wpisuje się apple airpods i dostaje sie aukcje za 10zl z podróbkami

oznacz moderatorów

roca-LLB
#9 Pomysłodawca#

Np. Ostrza do golarek. - a to będzie kategoria  Golarki

Wpisywałem w wyszukiwarkę frazę typu „nr golarki ostrza” i wyskoczyło masę wyników, dopiero wewnątrz opisu napisane było, że to zamienniki. A w komentarzach, ze ok 1/2 tych zamienników nie goli tylko zachowuje się jak depilator.

Zatem potrzebne jest sortowanie. Można to zrobić jako podkategorie, jak  np. w tonerach do drukarek. Tam jest to to zrobione prawidłowo

P.S.

Nie liczcie na to, ze teraz przekopię całe allegro i odwale robotę za was, co to, to nie.

To jest w waszym dobrze pojętym interesie przekopać całe allegro i dodać nowe kategorie tam, gdzie oryginały są wymieszane z zamiennikami.

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@roca-LLB Nie chodzi nam o to, żebyś nas wyręczał. Po prostu jeśli zgłaszasz, że jakiś dodatkowy parametr by się przydał, musimy wiedzieć, w której kategorii chciałbyś go widzieć. 

Dzięki za doprecyzowanie 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Prawda, zapewne chodzi o tusze / tonery do drukarki, to też trudno znaleźć 😮

oznacz moderatorów

roca-LLB
#9 Pomysłodawca#

Akurat w tuszach jest podział na oryginały i zamienniki. 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ahaaa 😮 to ja nie wie 🙂

oznacz moderatorów