anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe powiadomienie nie do odznaczenia w nowym interfejsie

MAMY ROZWIĄZANIE!
mateusz87NS
#8 Zapaleniec#

Nie mogę się pozbyć tej jedynki pod profilem. Nie wiem nawet co to za powiadomienie. Problem wynika z nowego układy interfejsu. Macie pomysł?

 

mateusz87NS_0-1601550646188.png

 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
walkar
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Do niedawna takie cyferki wyskakiwały, kiedy na konto użytkownika przychodziły wiadomości, powiadomienia lub info z allegro. Od wczoraj cyferka 1 tkwi tam cały czas, a po rozwinięciu menu użytkownika niczego nie zawiera, ani wiadomości, ani powiadomień, ani alarmów, po prostu żadnej nowej informacji w żadnej z zakładek.  O co tu chodzi? Grafika i tak jest już przeładowana niepotrzebnymi ikonami, a tych przydatnych, zlikwidowanych przed laty nie chcą przywrócić.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@walkar U mnie zawiera, masz 3 możliwości, kupno, sprzedaż, konto i jak rozwiniesz poszczególna zakładkę to widać do czego jest przypisana.

oznacz moderatorów
walkar
#7 Wielbiciel#

Tak działało do niedawna. Teraz nie ma opcji - zaglądam we wszystkie zakładki (po nowemu rozdęte jak balon) i nie ma śladu ŻADNEGO powiadomienia. Nawet do wszędobylskiego festiwalu zniżek - nie ma NIC i wkurzająca jedynka nie znika.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@walkar  Po pierwsze używaj wyszukiwarki ( i oczu) : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/nowe-powiadomienie-nie-do-odznaczenia-w-n...

@LEW433 nie, nie można tego powiadomienia zlikwidować.... 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not  @_HolaOla_  - fakt, nie można pozbyć się ( nawet nie wiadomo za co jest ) oznaczenia przy imieniu.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash @mateusz87NS Może chodzi o Centrum zniżek? Rozwińcie listę zakładek i przeklikajcie się z ZAKUPY na SPRZEDAŻ. Tam powinno się pojawić powiadomienie do odklikania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mateusz87NS
#8 Zapaleniec#

Dzięki, pomogło. Mam nadzieję, że Allegro to naprawi.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_not  U mnie nie podziałało też - ale NIE było przy centrum zniżek żadnej kropki że to to. Dopiero wchodząc, powiadomienie znikło...

Jako bonus : Sprzedaż( klik)-Moja Sprzedaż ( Klik)-Usługi dla Sprzedajacych ( klik) - Centrum zniżek (klik) - 4 kliknięcia , a poprzednio było jedno ( centrum zniżek - skrót był podpięty)🤔 szybciej to to nie jest ( bardziej intuicyjne - też nie. )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
STOPSMOGOWI
#7 Wielbiciel#

To jakaś paranoja zrobiłem tak jak napisałeś i znikła 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@STOPSMOGOWI Cóż, po prostu ktoś zapomniał dodać centrum zniżek do tego szybkiego menu i oto skutki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@nat_not No właśnie, miałem dziś to samo. Po chwili stwierdziłem, że to zapewne centrum zniżek (którego nie ma w tym szybkim menu). Wybrałem się więc w długą na 5 klików (w poprzedniej wersji menu, 2 kliki) podróż do centrum zniżek i voila.
To co za chwilę napiszę nie będzie miłe, ale z przykrością muszę stwierdzić, że człowiek który w allegro zajmuje się UI/UX, to kompletny głąb (sorry, ale mniej dosadnie nie da się tego ująć), który kompletnie nie ogarnia ergonomii oraz przedkłada efektowność nad efektywność.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
STOPSMOGOWI
#7 Wielbiciel#

wszystko sprawdziłem konto zakupy sprzedaż

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ach te nowe interfejsy poparte badaniami, o których nawet nie słyszałem 😄 (pewnie dzięki AdBlockowi ❤️ )

U mnie te numerki znikały jak dwa razy wszedłem w sekcję, przy której ten numerek był. Strasznie nieintuicyjny panel...

oznacz moderatorów
autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Również dzisiaj mam taką jedyneczkę i nigdzie ani śladu po tym co to dokładnie jest, przejrzałam wszystkie zakładki. Dam sobie rękę uciąć że jest to taka irytująca sygnalizacja o ujemnym saldzie 🙂 która ma motywować do pozbycia się jedynki jak najszybciej. Saldo to jedyna czerwona informacja w zakładkach u mnie która zaistniała z dniem dzisiejszym. 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

To chyba tylko ja nie miałam dzisiaj z tym brzydkim menu problemów. Wszystko było, wszystko się odznaczyło, ale może właśnie dlatego, że moje poczucie estetyki nie pozwala mi długo się w nie wpatrywać😏 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@autoelektronikas To była promocja w centrum zniżek.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Raczej nie 🙂

Nie chcę wklejać screenów wygląda to tak.

Otwieram stronę Allegro jest ok nie ma jedynki, klikam Aneta i cokolwiek w tym dziwnym menu np "moje zakupy" i już jedynka momentalnie się pokazuje, Zamiast opcji Sprzedaż na początku jest "Undefinied" po kliknięciu j.w dopiero pokazuje się "Sprzedaż"  i oczywiście jedynka, w centrum zniżek jest czysto żadnych nowości nie mam i tak można non stop 🙂

To chyba że to taka nowa promocja 🙂 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@autoelektronikas U mnie po odwiedzeniu centrum zniżek powiadomienie zniknęło (a dotyczyło promocji na wyróżnienie ofert na AL).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
walkar
#7 Wielbiciel#

Nie ma niczego u mnie w centrum zniżek - jedynka nadal wkurza.

oznacz moderatorów