anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi z tym koszmarnym wyświetlaniem tytułów wystawianych artykułów ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
igop
#8 Zapaleniec#

O co chodzi z tym koszmarnym wyświetlaniem tytułów wystawianych artykułów ?
Nie wiem co Allegro pozmieniało ale jest koszmar !!! Praktycznie nie da się nic wyszukać !!!
Wyświetlane są nie są nazwy poszczególnych produktów tylko nazwy z opinii i to jakieś dziwne.
Wpisuję w wyszukiwaniu "biokominek" wyświetla mi się  lista i np miedzy wynikami jest na zdjęciu biopaliwo z tytułem biokominek jakiś tam, klikając w link jest biopaliwo z tytułem biopaliwo za to opinie o biokominku. wpisując biokominek chce widzieć tylko biokominki a nie paliwo , polana i inne tym podobne rzeczy.
Mam tak w chyba we wszystkich kategoriach,  szukam w agregatach prądotwórczych mam cała masę części i innych rzeczy  do agregatów mimo wpisania do wyszukiwarki słowa "agregat", zamieszczam przykładowe screny , w agregatach jest stablizator z tytułem agregat , a jak się kliknie to mamy już tytuł stabilizator
O co tu chodzi ? Przecież to koszmar, nic się nie da znaleźć. agregat.jpgstabilizator.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mwmonety
#21 Demiurg#

To są uroki produktyzacji i łączenia produktów z katalogiem  . Miało to polepszyć szukanie i wystawianie produktów a wyszło jak wszyscy widzą i piszą tu na forum .

oznacz moderatorów
igop
#8 Zapaleniec#

Nie da się tego zmienić gdzieś w ustawieniach, ja tego nie chce, nie dam rady nic wyszukać, zaczyna mi to przypominać **piiip**s którego nie cierpię właśnie przez to wyszukiwanie.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@igop dziękuję za Twoją wiadomość. Widzisz widok produktowy, a nie ofertowy i nazwy produktów z katalogu, a nie tytułu ofert. 
Jeśli chcesz widzeć widok ofertowy to kliknij proszę "rozłącz te same oferty".

la_nika_0-1665770106650.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
igop
#8 Zapaleniec#

Dzięki za podpowiedź, super że jest taka opcja wyłączenia grupowania, mam nadzieje że zapamięta mój wybór , jak nie bo będę musiał zawsze tam klikać...ech...

oznacz moderatorów
igop
#8 Zapaleniec#

ech... ale nadal widzę ten sam stabilizator mimo że szukałem agregatu, w tytule aukcji nie ma słowa agregat...ech...., na szczęście widzę już jako stabilizator, cóż chyba Allegro ma za mało konkurencji że pozwala sobie na takie rzeczy i nie liczy się z klientami.

oznacz moderatorów
igop
#8 Zapaleniec#

opcja zmienia tylko widok, wyszukiwanie zostaje po tym "widoku produktowym" czy jak tam  pisali "katalogowym" , więc nie da się nic konkretnego wyszukać,  wpisuje agregat, a widzę i tak części do agregatów .... ech...

 

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

jak szukałem opon do auta i przez godzine wyskakiwały mi jakieś bzdety i podróbki

to w końcu zakupiłem je na znanym portalu od opon a allegro podziękowałem, 3200 zapłaciłem i prowizja good bye

oznacz moderatorów