anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:92661817
#2 Obserwator#

Bank nie wysłał pieniędzy a wysyłka widnieje jako opłacona co zrobi sprzedawca czy powinienem te rzeczy kupić jeszcze raz aby je dostać ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:92661817 

A nie opłaciłeś tego przez PayPo?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Na Allegro nie ma rat PayPo

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@LEW433  Tak, tak masz rację! Ja nie robię zakupów na te dziwne raty. Chodziło mi o Allegro Pay.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający wyśle jak otrzyma środki, w takiej sytuacji skontaktuj się z bankiem bo tam składałeś wniosek na kredyt.

oznacz moderatorów
Client:92661817
#2 Obserwator#

Nie brałem żadnego kredytu płaciłem z moich środków w 100 % zadzwoniłem do banku i powiedzieli mi że sytuacja jest naprawdę dziwna bo oni wysłali pieniądze to wyglądało bardziej tak jakby allegro nie przyjęło transferu

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:92661817 Wczoraj były problemy techniczne na Allegro i wielu kupujących miało z tym  problem. Jak się nie zaksięgują to muszą wrócić do Ciebie. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:92661817
#2 Obserwator#

Mam nadzieję że te problemy szybko się skończą teraz też próbowałem SB te rzeczy kupić i ta sama sytuacja 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:92661817 

Ja już zgłupiałem. Najpierw piszesz cyt.

"Bank nie wysłał pieniędzy a wysyłka widnieje jako opłacona"

teraz na odwrót!

 

oznacz moderatorów
Client:92661817
#2 Obserwator#

Bo zadzwoniłem do banku po tym jak kolega wyżej napisał że powinienem

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:92661817 sprawdziłam to i w tej chwili wszystkie płatności za zakupy na Allegro mają status "zakończona" i zaksięgowały się poprawnie. Czy środki wciąż nie zostały pobrane z Twojego konta? Były to płatności kartą płatniczą i BLIKiem. 
Sprawdź proszę w zakładce Kupione, ponieważ możliwe, że będziesz chciał anulować część zamówień. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów