anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odroczona płatność nie moge skorzystać bo kaze wybrać podstawowy adres

PSINE_PL
#1 Nowicjusz#

Chcę kupić towar sprzedający daje opcję odroczonej płatności...

i tu sie pokjawia kłopot bo za chiuny nie wiem jak mam ustawić jakiś podstawowy adres żeby był zgodny z tym z umowy... dla mnie są adresy i dostawy i fry zgodne a system mówi, że nie 😞

i nie wiem o co chodzi. 

Nie ma konkretnej pomocy ani z kim się dogadać co i jak.... w ten sposób cały ten system jest do luftu tych odroczonych płatnoiści.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@PSINE_PL  w pomocy napisane jest :

Kiedy skorzystasz z odroczonej płatności

Z Odroczonej płatności dla Firm skorzystasz, jeśli:

Jak ją aktywować

Odroczoną płatność dla Firm aktywujesz w pełni online – w kilku prostych krokach.

Aby to zrobić:

  1. Przejdź do zakładki Odroczona płatność dla Firm.
  2. Zapoznaj się i zaakceptuj regulaminy usługi Allegro i PragmaGO. Dzięki temu przekażemy Twoje dane rejestrowe i handlowe z Allegro firmie PragmaGO, aby podjąć decyzję o włączeniu usługi.
  3. Kliknij [Oblicz Twoje środki].
  4. Poczekaj na decyzję. Zwykle zajmuje to kilkanaście minut – decyzję otrzymasz mailem. Dotyczy ona całej Twojej firmy, a nie danego konta na Allegro. To znaczy, że możesz włączyć usługę na wszystkich swoich kontach firmowych.

Tu masz całość

Odroczona płatność dla Firm – informacje dla kupujących 

A tu masz kilka form kontaktu z pomocą allegro Skontaktuj się 

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

mialem identyczny problem... nie przypomne sobie teraz jak to dokladnie robilem (pisalem na pomoc - tak mi dokladnie wyjasnili), ale na ktoryms etapie platnosci zmienilem adres - a raczej pole wyboru, dzieki czemu podstawily sie dokladnie takie dane jakie sa w umowie z PragmaGO

oznacz moderatorów