anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata 40 groszy - skąd się wzięła na moim koncie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Zakrzu78
#7 Wielbiciel#

Zauważyłem w zakładce rozliczeniach Allegro pozycję Podsumowanie miesiąca która co miesiąc obciąża mnie kwotą 40 groszy.  Co to jest i jak to wyłączyć? Nie sprzedaje nic na Allegro (sporadycznie na przestrzeni nastu lat zdarzyło się to dwu trzy krotnie) 

Pozdrawiam 
Piotr

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Wymiana np monet. Nie musisz tak niskiej kwoty płacić.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Zakrzu78  pewnie wymieniłeś dwa kupony - monety 🙂

W przypadku płatności Monetami do Twojego rachunku Allegro doliczymy opłatę w wysokości 20 groszy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Zakrzu78 Dobrze pamiętam, że podczas wymiany monet na kupony pojawia się link do regulaminu tegoż?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Zakrzu78  Sprawdź czy opłata pojawia Ci się co miesiąc - tzn czy saldo jest takie same co miesiąc czy Allegro Cię obciąża tą kwotą co miesiąc? Stawiam ze to pierwsze. Pewnie kidyś wymieniłeś monety na kupony. Każdy kupo to opłata 20gr.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Zakrzu78
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłem, monety wymieniałem raz w grudniu. Opłata jest co miesiąc zawsze ostatniego dnia miesiące z takim tytułem :

31.01.2020 23:59 Podsumowanie miesiąca 0,00 zł -0,40 zł

W zakładce rozliczenia z Allegro, Historia operacji

Tak jak by jakiś raport ze sprzedaży tylko ja niczego nie sprzedaje, zdarzyło mi się na przestrzeni lat może raz albo dwa coś wystawić. 


oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Zakrzu78 To nie jest opłata 40 gr co miesiąc, tylko miesięczne podsumowanie salda na koncie, które od grudnia wynosi 40 gr na minusie😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Zakrzu78
#7 Wielbiciel#

**piiip**, tam faktycznie u góry w tym raporcie jest małymi literkami napisane saldo... Nie wiem jak mogłem nie zaważyć, oczywiście masz racje. Dzięki!!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Zakrzu78 Nie ma za co:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Zakrzu78 tzn czy na koniec miesiąca sierpnia była ta sama kwota do zapaty co na koniec np Maja? Jezeli tak to pewnie te monety z grudnia..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli tak kwota sie nie zmienia tzn jak ci tu piszą, jest to podsumowanie i cały czas masz "dłu" 40 gr.Nie musisz takiej kwoty płacić.

oznacz moderatorów