anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

P&G Cashback na Allegro - uwaga

ejpixo
#8 Zapaleniec#

Allegro reklamuje na głównej stronie akcje P&G Cashback w której za określone progi kwot przy zakupie oferowane są kupony Cashback. Zdecydowałem się na zakup powyżej 200zl - miał oferować odebranie kuponu 50zl. Zakup był jednorazowy z oficjalnego sklepu P&G na Allegro. Otrzymałem jednak rachunek rozbity na dwa abym nie mógł skorzystać z promocji. Mimo wszystko wysłałem moje zgłoszenie jednak zostało one odrzucone ze względu na to ze rachunek rozbity jest na dwa.

Czekam na wiadomość ze sklepu P&G w tej sprawie jednak zalecam ostrożność przy zakupie.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

margdrag
#1 Nowicjusz#

Magazyn nie ma nic wspólnego z kasą fiskalną a nawet jak ktoś ma źle skonfigurowany system to może zrobić przesunięcie magazynowe.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Po 1 np u mnie magazynierzy pakują i podczas pakowania wystawiają paragony i faktury z systemu i dołączają do paczek wiec to raczej zależy od tego kto ma jak co skonfigurowane w firmie

Po 2 przesuniecie wewnętrzne pomiędzy magazynami na dwoch końcach polski potrwa bo o ile dorzucić zamowienie klienta można jak dostawa idzie przy okazji własnym transportem to dopłacać do wysyłania kuriera z placówki na placówkę żeby klientowi robić dobrze to się nie opłaca już prędzej regulamin promocji powinien uwzględniać takie przypadki bo i tak zakup jest z tego samego sklepu i z tej samej godziny ba w zakladce zakupy widać że wszystko zakupiono zbiorczo 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@az1rael Ty dalej niestety nie rozumiesz istoty problemu. Zasady to zasady. Kupującego nie powinny interesowac problemy magazynowe/logistyczne/ksiegowe producenta/sprzedawcy.

Oferta byla jasna? Jasna.
Kupujacy spelnil warunki? Spelnił.
*Wiec* bonus mu sie nalezy jak psu micha pozywienia.

 

W innej akcji promocyjnej organizator mial za zadanie wyplacic po 100zl ze spelnienie odpowiednich warunków. W regulaminie nie bylo info, ze w "gotowce" to przesylal 100zl w formie doladowania karty SIM prepaid.
Tak samo nie trybił jak sie ludzie bulwersowali. Producent olał klientów.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A sprzedajacy paczki wyslal? Wyslal. Dowod zakupu wyslal? Wyslal. To ch.j go obchodzi jakas promocja ktorej on nie organizowal. Dawal jakies gratisy? Nie. Wyslal w terminie? Tak. To niech sie kupujacy pluje do organizatora promocji ze dekiel i nie przewidzial tak prostej rzeczy zdarzajacej sie dziesiatki tysiecy razy w polsce codziennie u wszystkich sprzedajacych na allegro 

oznacz moderatorów

ejpixo
#8 Zapaleniec#

Ale sprzedający to oficjalny sklep P&G. Wiec organizatora. Wiec miło by było gdyby się zainteresował.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie wiem nie znam. Jakby mi allefro zrobilo taka promocje jako sprzedajacemu do one b9xa albo inpost gdzie w zaleznosci od gabarytow zamowoenia moga byc rozbite na paczki bo jedno nie wejdzie w calosci w paczkomat a zdarza sie to mi dosc czesto w programie baselinker ze mam n0 zamowienie w 2 darmowych paczkach ba nawet i w 6 potrafi isc to kazdy magazyn skad wychodzi towar wystawia fakture/paragon na to co wysyla i. Ie ma zmiluj ja sie nie bede skarbowce tlumaczyl ze stanow magazynowych ze z magazynu x zeszlo cos spod lady a na y mam to nabite 5min pozniej w odleglosci 500km bo kurier nie teleportowal przesuniecia, mnie obowiazuje to co w zamowieniu allegro wiec pretensje do allegro ze z 1 darmowego smarta potrafi zrobic 6 paczek klientowi za darmo. Ja mam towar wyslac zabezpieczony z paragonem faktura 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Ty tak na poważnie @az1rael ?

Albo nie doczytałeś dokładnie albo nie wiem co.

Kupującego nie interesuje umowa pomiedzy organizatorem a sprzedawcą (jakby co).

A tutaj takie szopki odstawia Procter & Gamble jesli dobrze zrozumialem.

Od takiego konglomeratu mozna oczekiwac, ze bedzie wszystko tip-top.

Ale spoko... zapomnialem, ze to Polska.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie znam tej promocji ja ci pisze jak system widzi zamowienia ze smarta skoro allegro pozwala wyslac klientowi zamowienie w kilku paczkach za free a ja mam to na kilku magazynach to klient dostaje po 1 dowodzie zakupu na paczke, zaloze sie ze tu bylo tak samo dlatego poszlo z 2 magazynow a nie z 1 bo system zamowien allegro stwierdzil ze udostepni 2 paczki jak mi w zamowieniu udostepnia calosc w 1 paczce to niestety bywa ze musze za drugiego kuriera sam zaplacic by kupujacy dostal w terminie albo szef **piiip**ziela szybciej z towarem miedzy sklepem a magazynem i przy okazji przywozi ze sklepu druga czesc zamowienia i idzie z1 faktura w 1 paczce na 1 smarcie 

oznacz moderatorów