anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat In Post, wybór punktu.

Tezet1956
#7 Wielbiciel#

Od kilku lat kupuję na Allegro z dostawa do paczkomatu In Post. Zawsze z automatu podpowiadany był najbliższy mi paczkomat. Jednak od niedawno coś się zmieniło i allegro podsuwa mi odbiór w paczkomacie oddalonym o 6 km i to w dodatki w kierunku nie uczęszczanym przeze mnie. W ten to oto sposób nie zważając zmiany oferty nadziałem się ostatnio kupując trzy przedmioty, które przyszły co dzień i musiałem trzy razy udać się licząc w dwie strony po 12 km.
Teraz moje pytania:
1. Dlaczego to się zmieniło i zamiast 3,5 km, podsuwa mi się paczkomat oddalony o 6 km. To zmusza do ciągłego używania funkcji "zmień" i poszukiwania na mapie właściwego paczkomatu?

2. Dlaczego nie ma funkcji w profilu wpisania na stałe wybranego paczkomatu, by ten był podpowiadany w formularzu wysyłki?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Tezet1956 Ten problem jest tu poruszany od bardzo dawna. Jednym jest sugerowany paczkomat najbliższy miejscu zamieszkania, innym paczkomat ostatnio wybrany. Nie ma reguły, wygląda to na błędy Allegro. Ja mam ustawiony paczkomat, który nie jest najbliższy mojego miejsca zamieszkania, bo tak chcę, i dokładnie ten paczkomat jest mi zawsze podpowiadany. Niestety musisz za każdym razem sprawdzać i zmieniać paczkomat, inaczej Twoja przesyłka może wylądować nie tam, gdzie chcesz. Możesz złożyć reklamację tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=713f3db7-e741-4fba-9404-09ee86a58e6c

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@Tezet1956 

Swego czasu propozycja paczkomatu była podawana wg geolokalizacji kupującego.

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Tezet1956 W formularzu płatności i dostawy pojawia się paczkomat z ostatniego zakupu, więc prawdopodobnie raz skorzystałeś z innego paczkomatu, a system go automatycznie zapamiętał. Jeśli chodzi natomiast o możliwość zapisania ulubionej maszyny, to pojawiły się już u nas takie propozycje od innych Kupujących. Analizujemy ten temat i to co możemy zrobić w tej sprawie, ale na ten moment nie mam żadnych szczegółów, czy i kiedy taka opcja się pojawi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów