anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Platnosc przez PayU, gdzie mogę sprawdzić, że kupiłam?

Client:91814189
#8 Zapaleniec#

Witam kupiłam przedmiot zapłaciłam przez payu sa i w moich zakupach nie ma że kupiłam ten przedmiot? Pieniądze zostały pobrane z konta . Gdzie mogę sprawdzic że kupiłam?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:91814189 zakup masz zapewne tu https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:91814189
#8 Zapaleniec#

Wyświetliło że w tej chwili nie mam kupionych przedmiotów. A jeśli pauy sa jeszcze nie zaksiwgowali pieniędzy to możliwe że dlatego jeszcze nie pokazuje że przedmiot jest kupiony ? Pierwszy raz płaciłam w ten sposób 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:91814189 Jakie masz powiadomienia mailowe? Masz info "sprzedający xxx otrzymał Twoją wpłatę"?. Masz info "kupiłeś przedmiot". Masz cokolwiek?

Przedmioty w zakładkach i powiadomienia pojawiają się czasem z opóźnieniem. Kupiłaś to na Allegro? Kliknęłaś Kup teraz?

oznacz moderatorów

Client:91814189
#8 Zapaleniec#

Kupiłam i zapłaciłam przez payu sa. Pokazuje mi na stronie banku że przelew będzie jutro zaksięgowany. Możliwe że dopiero jak zaksieguja pokaże mi wtedy w zakładce moje zakupy że kupiłam ten przedmiot ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:91814189 Przez jakie PayU sa??

Kliknęłaś Kup teraz na stronie Allegro???

Jeśli nie, nie kupiłaś na Allegro tylko w jakimś sklepie internetowym. Nie będzie wtedy przedmiotu w zakładce Kupione na Allegro.

oznacz moderatorów

Client:91814189
#8 Zapaleniec#

Kupiłam na allegro

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:91814189, z tego, co widzę, ostatni zakup na Twoim koncie pochodzi z 17.05.2021 r. Podasz proszę numer zamówienia? Sprawdziłaś powiadomienia mejlowe, jak radził @xyz96? Czy masz na mejlu jakiekolwiek potwierdzenie dokonanego zakupu? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:91814189
#8 Zapaleniec#

Dziękuję wszystkim już mi pokazuje w moim allegro że jest kupione 

oznacz moderatorów