anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po zmianie hasła straciłem historię zakupów, co zrobić?

kometa91
#7 Wielbiciel#

hejka mam taki problem a mianowicie po zmianie hasla na allegro konto zostalo calkowiecie wyczyszczone  miedzy innymi pakiet smart moje zakupy zaplac pozniej i raty zero jak moge to odzyskac z gory dzieki pozdrawiam bubu

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@kometa91 a może zalogowało Cię na inne Twoje konto ?

@mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kometa91 sprawdziłam i @kostas11 ma rację. Na Allegro masz dwa konta, na drugim (nie tym, z którego piszesz) masz całą historię zakupów i wykupiony pakiet Smart!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kometa91
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc 😏miał bym jescze jedno pytanie jak mam się teraz zalogować na to drugie konto ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kometa91 przykro mi, ale nie mogę podać żadnych danych dotyczących drugiego konta. Podpowiem, że jest ono zarejestrowane na inny adres e-mail, niż to z którego piszesz. Spróbuj proszę wejść na stronę logowania i wybierz "nie pamiętam hasła", jeśli masz zapisane dane do logowania w przeglądarce, podpowiemy Twój adres e-mail. Jeżeli nie masz, albo pojawi się ten na który zarejestrowane jest konto kometa91 to przypomnij sobie swoje adresy e-mail, sprawdź na jakiej skrzynce odbiorczej masz powiadomienia i wiadomości od Allegro, a później skorzystaj z opcji "nie pamiętam hasła" i podaj adres e-mail.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów