anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzenie oszustwa, co mogę zrobić?

Client:44631354
#1 Nowicjusz#

Hej, kupiłem 3 miesiące temu zegarek na łańcuszku od pewnej firmy na allegro, za 250zł, firma zapewnia że sami produkują swoje produkty i że są one dobrej jakości. Po 3 założeniach zegarka do garnituru, od zwykłego ruchu bez uderzenia, odpadła wskazówka sekund. Skontaktowałem się z sprzedającym, opisałem sytuację, zadzwonił do mnie, zapewnił mnie że uznaje reklamacje, i jak tylko wyślę zegarek, to wyśle mi nowy a ten zachowa sobie żeby sprawdzić co w nim było źle zrobione. 

Po odesłaniu zegarka, długo cisza, później informacja już na czacie że ,,zegarmistrz" sprawdził zegarek i że ,a naprawę należy się 40 zł bo na pewno go uderzyłem albo mi upadł a za przesyłkę jeszcze 9 zł (zapłaciłem już za wysłanie 14zl). Wyraziłem swoje niezadowolenie sytuacja, i że zostałem oszukany, sprzedający wyjaśnił że przez telefon myślał że jestem innym klientem, któremu ktoś uszkodził zegarek w transporcie, (w rozmowie zaznaczalem jak się zepsuł, więc dobrze wiedział że nie jestem tym klientem). Zaproponowali mi zwrot kosztów przesyłki ale zegarka nie naprawią. 

 

Poogoglowalem trochę i znalazłem identyczne zegarki jakie oferuje sprzedawca, na alieexpres za 40zl sztuka 🙂 

Czyli chcieli mnie naciągnąć i wysłać mi po prostu zegarek w jego prawdziwej nie podbitej cenie. Zaznaczam że chwalą się że sami je wykonują. 

 

Mogę to gdzieś zgłosić? 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44631354 możesz zgłosić ofertę za pomocą przycisku "zgłoś naruszenie zasad". 
Przykro mi, ale nie możemy zmusić sprzedającego, aby zaakceptował reklamację. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów