anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomocy problem z przesyłkami kurierskimi DPD

Client:73952778
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z kurierem DPD któryś raz z kolei zamówiłem paczkę pobraniowa kurier kliknął ze nie ma mnie w domu a cały dzień byłem w domu, mogę dostać jakąś poradę co zrobić bo skargi nie działają.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Może zamiast pisać skargi na kuriera zwyczajnie z nim pogadaj. Ot taka moja ludzka porada. Zazwyczaj daje zadowalające efekty 🙂

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nigdy bym nie zaczął od skargi, to już masz pozamiatane tak długo jak kurier w rejonie się nie zmieni na innego, on twoja skargę na pewno zapamiętał. 

Zwyczajnie ja daję im raz na jakiś czas 20 zł. I mam obsługę priorytetową, nawet jak mnie nie ma. 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

A napiszę jeszcze tylko tyle od siebie, że ciężko jest teraz ze znalezieniem chętnych na stanowisko kuriera, więc jeśli sam nie zrezygnuje to będziesz miał przeprawy @Client:73952778 , niestety.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Halfrunt  napisał(a):

I mam obsługę priorytetową, nawet jak mnie nie ma. 


Zostawia na klatce schodowej pod drzwiami?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@Client:104371448 

Dokładnie tak, albo u sąsiadów, w sklepie, wszędzie tam gdzie zechcę. U nas nie ma problemu z kradzieżami i dobrze żyjemy wśród naszej społeczności, być może mam skrzywiony obraz świata patrząc przez pryzmat swojej egzystencji i nie wszędzie tak jest, chociaż nie wiem dlaczego, przecież każdy z nas wkłada swój udział w otoczenie w którym żyje, a ono odwzajemnia się tym co sami wnosimy.

 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Client:73952778   Przekierowuj do punktu odbioru. najlepsza opcja; DPD Pickup, maszyny i sklepy.

oznacz moderatorów