anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Popsuta wyszukiwarka

nazwa_usera
#9 Pomysłodawca#

Allegro, możecie mi powiedzieć co to są za wyniki?

https://allegro.pl/uzytkownik/Moto-Equip?string=%22audi%20100%22

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poprzeglądaj dokładniej to sam się przekonasz że produktyzacja potrafi jeszcze większe cuda stworzyć.

oznacz moderatorów

nazwa_usera
#9 Pomysłodawca#

say what?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nazwa_usera Poczytaj o produktyzacji, taki produkt Allegro.😁

oznacz moderatorów

nazwa_usera
#9 Pomysłodawca#

Jestem na forum kupujących, zgłaszam problem z wyszukiwarką a dostaję link do artykułu "Jak zaktualizować lub zmienić dane produktu"... no nie skomentuję tego...

Powtórzę - wpisuję frazę i dostaję 1000 produktów KTÓRE NIE SĄ ZWIĄZANE Z SZUKANĄ FRAZĄ!!!

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@nazwa_usera  Hmm być moze każdy z tych przedmiotów był a jakimś stopniu związany z zapytaniem. Np. pasują do jakiegos modelu samochodu. Nie sprawdzałem tak tylko sobie pomyślałem że może warto uzyć innych slów podczas wyszukiwania

oznacz moderatorów

nazwa_usera
#9 Pomysłodawca#

@_Likos_ , @LEW433 macie rację. Kazdy z tych produktów ma wpisany w "Pasuje do pojazdów" po kilkaset modeli aut... 699 modeli Audi, 700 VW...

buahahahahahahahaha

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nazwa_usera A czego konkretnie szukasz do "audi 100" u tego sprzedającego?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

nazwa_usera
#9 Pomysłodawca#

czegoś co w nazwie ma audi 100. Widziałem że ma uszczelki to myślałem że może ma też do Audi. Czy czegokolwiek - zawsze lubię przed zakupem u kogoś poszukać czegoś do zamówienia... ale widzę allegro nawet takie coś może [edycja]

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nazwa_usera No to faktycznie ofert z frazą "audi 100" w tytule tyle tam, co kot napłakał (czyt. okrągłe zero), przynajmniej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania sortowanych po (a jakże) trafności😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

No w przypadku kategorii z motoryzacji tak to wygląda. Wystarczy, że dany produkt ma w liście pasujących modeli daną markę zaznaczoną (w tym wypadku audi 100) i już panie nie znajdziesz nic... Mimo, że wszystkie te przedmioty bankowo pasują do Audi 100 😛

oznacz moderatorów

nazwa_usera
#9 Pomysłodawca#

wystarczy, żeby ludzie piszący allegro poużywali trochę tego co piszą i jak wpisuję frazę w cudzysłowach wyszukiwali tylko w tytułach i sprawa rozwiązana...

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

@nazwa_usera Jest chaos straszny, sami sprzedajemy w tej kategorii i męczy to nie tylko kupujących wierz mi.

Może napisz o tym tutaj: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/idb-p/zglos-pomysl 

oznacz moderatorów