anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiększanie ofert po najechaniu kursorem - problem

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukas40k
#8 Zapaleniec#

Witam,
Mam problem z powiększaniem ofert (chodzi o te wyskakujące okienka z informacjami o aukcji po najechaniu kursorem na zdjęcie), mianowicie od jakiś 2-3 dni te okienka nie pojawiają się u mnie. Standardowo używam Firefoxa, ale sprawdzałem, już na kilku przeglądarkach i nie dział. Usuwanie ciasteczek, czy wyłączenie adblocka/antywirusa nie pomaga.
A żeby było ciekawiej, to po wylogowaniu się z allegro, okienka nagle się pojawiają, jednak jak tylko się zaloguje to znowu nic, tak jest też na innych przeglądarkach. Zupełnie jakby opcja tych popupów (chyba tak się to nazywa) była wyłączona na moim koncie. Szukałem w ustawieniach konta allegro i nic takiego nie znalazłem.

Może ktoś miał podobny problem i byłby wstanie poradzić co robić.
Z góry dziękuje.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Ziolko39
#21 Demiurg#

@lukas40k Ta opcja juz dawno została zlikwidowana przez "informatyków" Allegro. co jakis czac zmieniają coś na gorsze, ale przecież dzięki tym "pseudomodyfikacjom" mogą zapracować na pensje

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lukas40k daj proszę znać czy widzisz na liście wyszukanych ofert możliwość rozłączenia tych samych?

la_nika_0-1646817981884.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
lukas40k
#8 Zapaleniec#

Teraz dopiero na to zwróciłem uwagę. Faktycznie po "rozłączeniu" powiększenia wróciły. A ja pół dnia spędziłem na szukaniu ustawień na koncie. Musiałem przypadkiem na to kliknąć.

Dzięki @la_nika za szybką pomoc, w życiu nie zwróciłbym na to uwagi. 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lukas40k nie ma sprawy 🙂 Cieszę się, że mogłam pomóc. 
Miłego dnia! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów