anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dostarczeniem przesyłki

madzia_1534
#7 Wielbiciel#

Hit jest taki że 20 kwietnia zamawiałam kinkiet... Wyobrażacie sobie ze dziś jest 5 maj a jeszcze go nie mam? Juz przedstawiam sytuację... Zamówilam kiniekt.. Produkt wysłany dpd.. Mąż tydzień urlopu.. Cały tydzień w domu! I co? Kurier dwa razy PODODBO był i nikogo nie było w domu...ok m.. Zrouzumiale...takie czasy.. Kurierzy się boją wejść do ludzi? Ok. . Piszę do firmy o zaistniałeś sytuacji.. Podobno reklamacyjnie wyślą jeszcze raz... Zmienili nawet kuriera na dpd... Żeby nie było podobnej sytuacji zamoiwlsmy kuriera na męża firmę.. Bo tam cały czas ktoś jest... Telefonicznie zmiana adresu....Wszystko ok. I co? Kinkiet wyobraźcie sobie nadal nie dotarł... Mimo upewnien. Pracownika bądź szefa firmy ze w środę rj 28 kwietnia ma y alnie kinkiet będzie u mnie... Ok...biote poprawkęna czasy covid ze nawet 30 kwietnia będzie dopiero u mnie.. I co?Super.. Ale kinkietu nie ma nadal.. Mpisze do firmy i co słyszę? De javu! Firma przeprasza po raz drugi za zaistniała sytuację i chyba robi kopuj wklej z ostatnich przeprosin... Heh.. Kpina w żywe oczy.... Do dziś zero kontaktu... Zero teleofnu.... Totalne olanie klienta.. Nie polecam.. Dobrze że jeszcze nie zapłaciłam za ten kinkiet! Nie polecam firmy! Oszuci! Nie kupujcie tu nic bo mają za kompletne zero swoich klientów! Na każdej możliwej stronie opiszę ich zachowanie! Jeszcze raz nie polecam.. Bo kinkietu co nie mam... To nie ma.... Najgorsza frima na allegro jaka spotkałam... Żenada kompletna!

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Dyskusję otwórz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa wtedy nagle się okaże, że następnego dnia kinkiet zostanie dostarczony.

oznacz moderatorów