anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z odbiorem paczki z paczkomatu Inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44768890
#8 Zapaleniec#

Witam wczoraj dostalam sms ze paczka jest umieszczona w paczkomacie gdy poszlam odebrac na ekranie pojawilo mi się ze paczka zostala odebrana ale nie prze ze mnie co ja mam zrobić jak odzyskac paczkę lub pieniadze prosze o pomoc

oznacz moderatorów
78 ODPOWIEDZI 78
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte W takim wypadku odpisze "Spie.......j" i co wtedy zrobisz?

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1 wtedy trzeba przeczytać mu regulamin

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  sealed

_____________
Kama
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

laughinglaughinglaughing

Ula

Ula
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  Kama masz punkcik 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ale zobacz jak od razu rzuciła się w wir postowania, jak tylko się okazało, że można dowalić sprzedającemu za indolencję przewoźnika😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, wygląda na to, że sprzedający olał temat, ale najpierw przesyłka, a potem liczymy gwiazdki za obsługę. 😀

oznacz moderatorów
Adekpol
#13 Ambasador#

"Przykro mi, że masz takie doświadczenia, ale nie mam żadnego wpływu na wiedzę i postępowanie pracowników Inpostu"

Szkoda że ja jako nadawca paczki nie mogę tak napisać klientowi, który pyta o coś związane z paczką lub uszkodzeniem

Hipokryzja lv max.. 

 

oznacz moderatorów
Gasmin_pl
#12 Orędownik#

@Client:44768890 Zainstaluj w telefon aplikację InPost do odbioru paczek, oczywiście na numer telefonu podany w zamówieniu. Zobacz czy pojawi się ta przesyłka w aplikacji. Sprawdź dokładnie w gotowych do odbioru również w odebranych. Jak będziesz miała w gotowych do odbioru - idź do paczkomatu i wciskaj "otwórz skrytkę zdalnie". Będzie to szybciej niż dzwonić na infolinie. Jak będziesz miała w odebranych - no to pozostaje tylko reklamacja. Ale bądź gotowa na to, że sprzedawca może zgłosić sprawę na policje. Nie wiem, o jakiej kwocie zamówienia chodzi. 

oznacz moderatorów
Client:44768890
#8 Zapaleniec#

Ok tak zrobie spróbuję. Zainstalowałam i tam pisze ze odrbrana niestety!!! A niech podaje, ja paczki nie mam pieniędzy tez niech to jak najszybciej wyjasnia kamery sa przeciez i wszystko widac

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:44768890, jeżeli przesyłka zaginęła, to reklamację musi złożyć sprzedający, to jego problem. Tobie powinien zwrócić wpłatę lub po raz drugi wysłać zakupiony przedmiot.🙂 

oznacz moderatorów
Client:44768890
#8 Zapaleniec#

Nie wim juz naprawdę kogo winić ja chce albo to co zamowilam akbi zwrot pieniedzy a tu wsztscy umywają rece

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44768890 Nie musisz tu pisać co chwilę o tej sprawie. Masz otwartą Dyskusję, poczekaj na reakcję Allegro, temat musi się zakończyć pozytywnie. Sprzedawca odda wpłatę lub otrzymasz rekompensatę z POK. Na pewno Allegro nie będzie Cię odsyłać do InPost w poszukiwaniu tej paczki. Sklep nie może pisać w Dyskusji, że wysłał przesyłkę i nic go dalej nie obchodzi, pracownik Allegro mu to wytłumaczy 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:44768890, rozumiem, że Inpost nie otworzył ci skrytki zdalnie. Ewidentnie zawinił Inpost, ale odpowiedzialność jest sprzedającego, tobie należy się zwrot pieniędzy albo przedmioty z zamówienia. Jeżeli Inpost znajdzie zaginioną przesyłkę, to zwróci ją do nadawcy, a jeśli nie znajdzie, to wypłaci nadawcy odszkodowanie. Więc w interesie sprzedającego leży złożenie reklamacji, ty nie musisz tego robić, bo i tak Inpost nic ci nie zwróci, ani przesyłki, ani pieniędzy. Jeżeli założyłaś dyskusję, to spokojnie czekaj, aż włączy się pracownik Allegro. Możesz być pewna pozytywnego zakończenia sprawy.🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44768890  My również skontaktowaliśmy się z Inpostem w Twojej sprawie, ale otrzymaliśmy informację, że sprawa jest wciąż w trakcie weryfikacji przez oddział realizujący doręczenie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44768890
#8 Zapaleniec#

HolaOla bardzo dziękuję mam nadzieje ze paczka w końcu sie znajdze. 

oznacz moderatorów
mada2511
#7 Wielbiciel#

Ja mam taką samą sytuację jak Pani,  co zrobić?

oznacz moderatorów
Client:44768890
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłam na allegro i oni sie tym zajeli i pomogli odzyskałam paczke

oznacz moderatorów
mada2511
#7 Wielbiciel#

Ja też tak mam

oznacz moderatorów