anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z opłaceniem zamówienia na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:74783381
#4 Eksplorator#

Witam. Zakupy wykonałem dziś przed godziną 10, zapłaciłem kartą i płatność pozostaje w toku mimo że pieniądze z konta zostały pobrane oraz dostałem powiadomienie na maila iż zakupiłem produkty. Czy stan płatności w toku długo się utrzymuje? Czy też może jest inny tego powód?

oznacz moderatorów
123 ODPOWIEDZI 123
elka76064
#1 Nowicjusz#

Dlaczego nie mam możliwości zapłaty zakupionego przedmiotu z miesięczną spłatą blikiem? Jest tylko karta płatnicza, Google pay i przelew? A opcja blik gdzie się podziała? Do tej pory tak opłacałam.

oznacz moderatorów
ewka5522
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Zaplacilam, pobrało mi z konta a stan konta w toku

 

oznacz moderatorów
Alan_700
#9 Pomysłodawca#

Witam

Mają Awarie lub to atak hakerski (to taka moja teoria spiskowa z przymrużeniem oka) ale wszystko może się zdarzyć, też u mnie jest płatność w toku)

poczekajmy na rozwiązanie problemu .

oznacz moderatorów
pajak1121
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry o godzinie 10: 26 dokonałem przelewu za zakupy w Allegro przelew poszedł z mojego konta a sprzedający nie otrzymał przelewu.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pajak1121, odnotowaliśmy problem z płatnościami. Pracujemy nad jego rozwiązaniem. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:103288907
#2 Obserwator#

Hej,

Zakup dokonany i opłacony przez Allegro Pay 2 godziny temu, status u mnie wciąż "w toku", u sprzedającego "Płatność rozpoczęta" - zależy mi na wysyłce dziś i dostawie jutro, pieniądze zeszły z konta Allegro Pay, ale nie zostały przekazane sprzedającemu. Miał ktoś może podobną sytuację? 😞 będę bardzo wdzięczna za pomoc!

P.S. Anulować się nie da (chciałam zrobić to aby móc zapłacić ponownie) 😞

Z góry dzięki!

oznacz moderatorów
frutto
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam to samo. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103288907@frutto muszę Was prosić o cierpliwość - mamy awarię płatności na Allegro. Pracujemy nad jej wyeliminowaniem. Księgowanie płatności potrwa trochę dłużej, nie ma potrzeby jej anulowania. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Kulczan666
#3 Debiutant#

Problem w tym ze sprzedający nie otrzymują wpłat i tylko od ich grzeczności zależy czy wyślą zakupiony produkt czy nie 

oznacz moderatorów
Client:103288907
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuję za odpowiedź, ale jeśli do 13:45 status się nie zmieni, to nie dostanę w terminie przesyłki, bo sprzedający nie otrzyma wiadomości o wpłacie :(( czy można to jakoś przyspieszyć/ inaczej potwierdzić sprzedającemu? Zakup dość drogi, bo prawie 300 pln, środki zablokowane :((

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103288907, robimy co w naszej mocy, aby rozwiązać ten problem jak najszybciej. 🙏 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:103288907
#2 Obserwator#

@mr_oma bardzo proszę o update:

- co dokładnie robicie, czy w tej chwili księgujecie jakoś ręcznie te wpłaty? czy czekacie aż przelewy24 sobie z tym poradzą? gdzie wgl leży problem - w allegro czy poza?

- kiedy (dokładnie) przejdą płatności? za godzinę, dziś, jutro, nie wiadomo kiedy?

Rozumiem, że robicie co możecie, ALE - ja np. jestem w totalnie patowej sytuacji, bo dziecko wyjeżdża pojutrze, a nie ma w co się spakować, ja natomiast nie mogę nabyć mu drugi raz walizki, ponieważ nie mam na to pieniędzy. Więc proszę o poważną odpowiedź na powyższe pytania.

oznacz moderatorów
lilith78
#1 Nowicjusz#

Opłaciłam raty w PayU, z konta pobrało środki a na allegro nadal komunikat że nieopłacone. Co się dzieje?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lilith78, obecnie może występować problem z finalizacją płatności na Allegro. Pracujemy nad jego naprawieniem. 🙂 Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
passahouse_com
#10 Popularyzator#

allegro od kilku godzin ma problemy z płatnościami. https://downdetector.pl/status/allegro/

oznacz moderatorów
bartek0965
#1 Nowicjusz#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam zakupiłem przedmiot u sprzedawcy i płatność były robiona przelewem iternetowy i zeszła z konta a na allegro widnieje cały czas jako płatność w toku .Co mam zrobić 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:75061003
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
przemcio30_1
#8 Zapaleniec#

Allegro rozwiązało już awarie.

oznacz moderatorów