anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością PayU Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
karolisad
#8 Zapaleniec#

Mam problem z płatnościami PayU. Już któryś zakup z rzędu nie mogę dokonać takiej płatności i muszę wybierać przelew tradycyjny. Jakby PayU nie miało powiązania z moim bankiem Pekao SA. Wcześniej nie było takich problemów. Co radzicie?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
xyz96
#21 Demiurg#

Jest możliwość wybrania banku Pekao SA ? jeśli jest, to płatność powinna być możliwa do zrealizowania. Jeśli bank ma problemy techniczne w łączeniu z Allegro, to logo jest szare i nie można wybrać, wtedy trzeba tradycyjnym.

oznacz moderatorów
karolisad
#8 Zapaleniec#

Przy płatnościach PayU na liście jest mój bank - ikonka aktywna - klikam i jest komunikat "Trwa przekierowanie do banku, prosze czekać". No i ostatnio tak czekam i czekam i nic przez kilka minut. Anulowałam płatność i wzięłam płatność transferem Przelewy24 i poszło bezproblemowo. Dziś jak robiłam zakupy sytuacja problemu z PayU się powtórzyła... nie miałam możliwości zmiany transferu i było tylko PayU więc wzięłam przelew tradycyjny.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
karolisad
#8 Zapaleniec#

Chciałam od razu napisać do Allegro ale cały czas przekierowywało mnie tu na forum. Dzięki za linka. Zapytanie już wysłane

oznacz moderatorów
ela180752
#8 Zapaleniec#

Odpisali mi , że mam  problem w sklepie zgłosić ,ze to nie ich wina .

oznacz moderatorów
ela180752
#8 Zapaleniec#

Nie tylko bank PKO ,Credit Agrikole tak samo ,od jakiegoś czasu nie mogę zaplacić przez PAYU 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ela180752 Spróbuj proszę wyczyścić ciasreczka oraz pamięć podręczną przeglądarki i sprawdź, czy na innym urządzeniu problemy z przekierowaniem do banku również u Ciebie występują. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ela180752
#8 Zapaleniec#

Witaj. Dziękuję . Laptop oczyszczony . Innego urządzenia nie  mam ,na telefonie nie robię żadnych operacji .Pozostały mi przelewy tradycyjne . Pozdrawiam .

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ela180752 Czy próbowałaś także na innej przeglądarce niż ta, którą zazwyczaj używasz?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ela180752
#8 Zapaleniec#

Teraz weszłam na inna przeglądarkę ,nie działa ,nie przenosi mnie na  OAYU ,tylko jest napis na stronie sklepu ,że operacja rozpoczęta i nic więcej ,nigdzie nie  mogę kliknąć zapłać . Nie będę więcej próbowała, bardzo dziękuję ,tyle tygodni ten problem ,a mi nerwy i czas na  to nie pozwalają ,będą przelewy tradycyjne .

oznacz moderatorów
natii19l
#8 Zapaleniec#

Miałam podobnie. Wybrałam sposób zapłaty "przelew 24" 

oznacz moderatorów
Client:35199501
#2 Obserwator#

Też tak miałem. Wszystko wróciło do normy po wyczyszczeniu "plików śmieci" z telefonu. 

Widocznie pliki jakieś pamięci podręcznej blokują transfer na stronę banku. 

Robię tak przed każdym nowym zamówieniem. 

oznacz moderatorów
Mir1402
#9 Pomysłodawca#

Jeśli jest tak, jak piszesz, to powinna się właściwa podpowiedź ukazać "z automatu".

Przez rok płaciłem natychmiastowo, a od miesiąca muszę tradycyjnie - PKO, numer, hasło i zdrapka, co irytuje. Reklamowałem w Allegro, ale odpisali, że to sprawa PKO.

oznacz moderatorów
karolisad
#8 Zapaleniec#

Odkąd są problemy z PayU to ja teraz płacę przez Przelewy24 lub w ostateczności tradycyjny przelew

Zgłaszałam w Allegro twierdzą, że wina banku, zgłaszałam w banku to stwierdzili że mogą się zdarzać błędy w procesie transakcji i oni nad tym pracują. Tylko, że to już trwa ponad pół roku...

Także trzeba sobie radzić... Dobrze, że Przelewy24 działa bez zarzutu

oznacz moderatorów
ela180752
#8 Zapaleniec#

Dokładnie u mnie to samo ,a w Internecie ogrom od lat problemów ,akurat interesowało mnie PAYU ,wiec do niego się odnoszę .

 

 

oznacz moderatorów
leopoldstas
#8 Zapaleniec#

Mam te same problemy z PayU, konto mam w Santander,

PayU twierdzi że to wina banku, bank że wina PayU!!!!

Te problemy z PayU nie tylko mam na Allegro!!!

Zakupy w sieci robię od lat i nigdy nie miałem problemów z tym "cholernym" PayU!!

Po dokonaniu płatności dana kwota z chodzi mi z konta i wygląda że jest ok.

Po parunastu sekundach mam info tam gdzie kupowałem (allegro, wp.pilot czy jakiś inny sklep) że płatność nie udana, ponów płatność.

Oczywiście pieniądze wracają na konto po około 24h ale nie o to chodzi, z innymi tak zwanymi pośrednikami płatności nie mam problemów tylko z tym PayU!!!!!

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@leopoldstas To standard, jakaś instytucja, może payu, trudno mi powiedzieć kto dokładnie bawi się w dodatkowy zarobek i często pobierają podwójnie jak u Ciebie, po czym do 3 dni roboczych zwracają niesłusznie pobraną kwotę.

Na tysiącach takich pobrań dziennie mogą operować ciągle lewą gotówką ludzi 😉 Pewnie to spore miliony 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
leopoldstas
#8 Zapaleniec#

Tylko że kasa idzie do mbanku (PayU), chyba ze tam ktoś się "bawi" naszą kasą?

I tutaj "Na tysiącach takich pobrań dziennie mogą operować ciągle lewą gotówką ludzi Pewnie to spore miliony" masz rację!!

 

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@leopoldstas No niestety, ale takie fakty. nie słyszałem aby odwrotnie się pomylili kiedykolwiek, że np nie pobrali a widniałoby jako pobrane 😄

Ale o tym się może dowiemy kto kosi kasiorę przed wyborami lub przy kolejnym innym rządzie jak będą się taśmami licytować wzajemnie 🤣

Taka lepsza i nowsza wersja Amber, technika, technologia oraz pomysły idą coraz "wyżej" 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów