anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatami fałszywe nazwisko

AleksSzef
#1 Nowicjusz#

Witam, podczas tworzenia konta podałem błędne nazwisko i próbowałem zmienić dane lecz nie przyniosło to skutków, sprzedałem produkt na Allegro i teraz nie mogę wypłacić pieniędzy.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AleksSzef Zdecyduj się błędne czy fałszywe? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie możesz bo dane konta Allegro i konta bankowego się nie zgadzają, zapytaj tu co z tym zrobić:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab&subjectId=2aad59dd-2... jak się nie da to zamknij koto(te fałszywe) a wówczas Ci środki wypłacą, i otwórz prawdziwe nowe konto.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AleksSzef czyli wprowadziłeś w błąd kupującego 😞 podałeś fałszywe dane do umowy kupna sprzedaży, allegro w tym przypadku powinno zgłosić to do prokuratury bo podlega to pod KK 😞 

Mam nadzieję że za karę przetrzymają Ci kasę, postaw się po drugiej stronie, kupujesz coś, masz problem z przedmiotem itp. i nie możesz dochodzić w sądzie swoich praw bo pajac podał wymyślone dane 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AleksSzef widzę, że już skontaktowałeś się z nami w wiadomości e-mail. Poczekaj proszę na wiadomość Doradcy, który na pewno postara Ci się pomóc 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów