anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zakupem, gdzie jest moja przesyłka?

hardrock68
#7 Wielbiciel#

dnia 25 września zakupiłem kurtke sportową do tej pory nie otrzymłem opłaconego towar dwa dni temu rozmawiałem z konsultantem powiedział że skontaktuje się z firmą od której zakupiłem towar otrzymałem wiadomść że otrzymm 30 dolarów odszkodowania za czekanie na przesyłkę następnie otrzymałem wiadomość że przesyłka dotrze do mnie za 25 do30 dni może w lipcu będę chodził w zimwej kórtce którą zamówiłem nigdy nie miałem takich problemów z alegro dostaje wiadomości że przesyłka jest w polsce następnie że u kuriera poczta polska potem że jest na odprawie celnej a na koniec ż jest w Chinach czy wy wogóle wiecie gdzie jest moja przesyłka

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

serwis-texas
#19 Nestor#

@hardrock68 

Ja nie wiem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hardrock68 przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Proszę poproś o pomoc pracownika Allegro w prowadzonej dyskusji. Obowiązuje czas dostawy widoczny w ofercie zakupu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@hardrock68 Masz otwartą Dyskusję? Napisz tam, że domagasz się niezwłocznego zwrotu wpłaty, o ile czas dostawy podany na aukcji został przekroczony. Za każdym razem proś o pomoc pracownika Allegro - do skutku, aż sprzedawca odda Ci całą wpłatę.

oznacz moderatorów