anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem

KAROLDUDZIAK
#7 Wielbiciel#

Witam dlaczego jesli mam cos w koszyku i probuje zaplacic przelewem bankowym to strona przekierowuje mnie do uzupelnienia danych. Profil mam uzupelniony. Ewentualnie co trzeba zmienic?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

xyz96
#21 Demiurg#

Może kupujesz bez logowania?

oznacz moderatorów

KAROLDUDZIAK
#7 Wielbiciel#
  1. Jestem zalogowany.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jakie dane są wymagane? W którym momencie masz komunikat o uzupełnieniu danych?

oznacz moderatorów

KAROLDUDZIAK
#7 Wielbiciel#

Nie pisze jakie dane. Komunikat wystepuje kiedy mam placic przelewem bankowym a jest podany adres do wysylki na kuriera bo taka opcje wybieram.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wkładasz towar do koszyka, wybierasz dostawę i płatność. Na samym dole strony "dostawa i płatność" wybierasz swój bank z listy banków i klikasz "kupuję i płacę". Następnie jesteś przekierowany do banku, logujesz się i płacisz. Tak to u mnie działa i nie trzeba żadnych danych.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@KAROLDUDZIAK A może masz inny adres i podajesz inny na "kuriera". Spróbuj zmienić adres dostawy.Dopóki nie zapłacisz nic się nie dzieje ,kombinuj.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

widzę, że @LEW433 też miał problem z otagowaniem 😛

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie miałem więc dziwię się że nie idzie przez dane?cool

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@KAROLDUDZIAK, zasadnicze pytanię: korzystasz z innego urządzenia niż fon albo pc?

oznacz moderatorów

KAROLDUDZIAK
#7 Wielbiciel#

Tylko fon pc lub laptop.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jaki to komunikat? Ja brzmi ten komunikat? Jaki bank wybierasz? Co rozumiesz przez przelew bankowy?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, tyle pytań bez odpowiedzi a tak mało czasu 😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@KAROLDUDZIAK, no to dziwne.. bo gdyby to było na TV np to normalka 🙂
Pokaż screena może, albo video, albo na start wyłącz adblocka.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@KAROLDUDZIAK  To jest prawidłowe. Płacąc przelewem musisz wypełnić  formularz: numer konta,  odbiorca...  itd  czyli musisz  wypełnić dane  do przelewu.

Jesli  wybierzesz  szybkie płatności PayU  no  to wtedy  tylko logowanie i kod sms

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Płacąc przez Allegro Finanse niczego nie wypełniamy, żadnych numerów kont itp. Nawet po wybraniu przelewu tradycyjnego przez AF mamy gotowy formularz z danymi do przelewu.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

No to  jeśli tak  to możliwe że  ma podstawioną fałszywą stronę. Powinien  wstrzymać płatność,  no i normalna procedura  z  czyszczeniem komputera.

Czasu jest  dosyć,  wystarczy jak jutro zapłaci

oznacz moderatorów